Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz (teljesen) vége a...

Mikor lesz (teljesen) vége a Barátok köztnek és a Jóban rosszbannak?

Figyelt kérdés
Már olyan sz.r mind a kettű!! Idióta baromságokkal húzzák az időt (meg az ember idegeit), és nincs semmi érdekes. A színészek (?) tehetségtelenek, a téma rossz. BK-ból Bartha meg JB-ból Szlávik néha elmegy, de amúgy sztem így sok értelme nincs futtatni ezeket a sorozatokat. :D

2012. jún. 18. 19:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
54%

06-21 11:03 vagyok

értem. :D

Hát az én városomat is kicsinek tartják, és tényleg az is. De van pláza, egy hotelek, panziók, meg ilyenek.

Hát tava nincs, csak keresztül megy rajta egy folyó.

A bűnözőkről semmit sem tudok, nem is akarok, de már hallottam drog kereskedésről, meg hogy egy-egy embernek drogot tesznek egy szórakozóhelyen az italába, elviszik, megerőszakolják... stb meg ilyenekről lehet hallani. De ilyenekről mint a maffia háború nem tudok semmit, és remélem nincs is :)))))))

Az a lényeg hogy amitől egy kisváros attól még lehetnek ilyen-olyan helyek benne. És én szeretem a Jóban Rosszban-ban az ilyen dolgokat, mert számomra ez teszi érdekessé. Ha csak simán ilyen egyszerű emberek életét bemutató sorozat lenne, nem nézném tuti.

2012. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
54%
Egyszer vége lesz,de nem most még.. 6000.ik része megy,ha nem lenne népszerű a BK akkor valószinűleg nem tartana itt ahol most van,és ha befejeznék valószinű csődöt mondana az RTL .. Azért vannak érdekes részek is benne,bár az tény hogy néha nagyon tudnak egy részt húzni,ami már kb hónapok óta egyértelmű..Én szeretem a Bk-t és már jó régóta nézem is .. Ha pedig valaki úgy érzi,hogy neki nem jön be a Barátok közt,attól még nem kell,hogy a többinek is ugyan ez legyen a véleménye.. " DIGI,MÁGIÓ stb .. " annyi műholdas tv adók vannak,hogy csak na és azokon 100 valahány adás,át kell kapcsolni,és azt kell nézni ...
2012. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
aha,szivesen átkapcsolnék például,a baj csak az,hogy manapság csak mocskot adnak a televízióban,semmi értelmeset/szórakoztatót,vagy csak elég ritkán.
2012. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

:)

mindkettőben vannak elég érdekes, meg néha a valóságtól távol álló részek, de van aki ezt szeresse:D

2012. júl. 5. 10:29
 15/34 anonim ***** válasza:

Az emberekre ráerőszakolják. Ez puszta pszichológia, a nézettségszámból növekszik a haszon. A nyomorult magyar emberre akiknek a 60%a reggeltől estig a multikban robotol ez az egyetlen fos a kikapcsolódása, ami persze baszottul unalmas, nézhetetlen, híg trágya, de nézi mert nem tud mit tenni.



Most komolyan, munka után mit tennél magaddal? Holt fáradt vagy, élni nincs kedved hát bekapcsolod a tévét és nézel valami szart. Az amerikai krimi sorozatok is nagyjából BK és JR kategóriák, csak a nagy ország miatt nagyobb a nézettségük is. Nem nyűgözött le eddig egyik sem, nem is nézem se az amerikai műremekeket, sem a magyar csodákat. Agyzsibbasztó. Inkább alszok.


Jó éjt!

2015. júl. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Gratulálok a BéKának már vége is.... Hamarosan a Jóban Rosszbant is befejezik.
2021. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Ma volt a Barátok Közt utolsó epizódja, a Jóban Rosszbannak valamikor ősszel lesz vége
2021. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Nem, a JR februárban végződik.
2021. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Vass Gábor ***** válasza:
Honnan tudod hogy februárban lesz vége?
2021. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Írták hogy a rögzített epizódok februárig kitartanak.
2021. aug. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!