Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc leszbikus filmetek?

Kedvenc leszbikus filmetek?

Figyelt kérdés
Sok leszbikus filmet láttam már itt ajánlva de engem a véleményetek is érdekelne róla, mert csak a címe nekem kevés. Melyiket szeretitek, mit ajánlanátok nekem egy unalmas délutánra??

2012. jún. 16. 17:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A real Lword is jó sorozat... jobb mint az eredeti Lword. Ebben is gazdag és elkényeztetett csajok vannak, de legalább nem olyan egyforma mindegyiknek az élete mint a megrendezett sorozatban.
2012. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az eredeti L word jobb, mint a Real L word, mert utóbbi számomra egy idő után olyan egyhangúvá vált..
2012. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%

Ezek a kedvenceim szerintem érdemes mindegyiket megnézned:

Láthatatlan világ-The World Unseen Itt nem a leszbikusság a főtéma. Nagyon tanulságos.Ugyanazok a főszereplők és a rendező ,mint az i can't think straigt-ban.

Elátkozott szerelem-Lost and delirious

Itt is Piper Perabo a főszereplő (imagine me and you).

Eléggé lehangoló film, de az egyik legjobb ebben a témában.

Fingersmith

Hosszú, de megéri. Elég bonyolult történet,de pont ezért szeretem. A két főszereplő nagyon "odateszi" magát.

D.E.B.S.-Kémcsajok-D.E.B.S.

Könnyed kis vígjáték.

Bársony nyalóka-Tipping the velvet

Ez is hosszú és csak egy igazi főszereplő van benne.(imádom az ilyen filmeket)

Elena undone

Az alapsztori nem nagy durranás(a feleség és a leszbikus nő), mégis jó kis movie lett belőle.

A fiúk nem sírnak

Hilary Swank Oscar-díjas alakítása miatt máris érdemes megnézni és igaz történet alapján készült a film.

Mulholland Drive - A sötétség útja

Naomi Watts az egyik főszereplő. Ne csodálkozz majd ha nem fogod érteni a végén a dolgokat.Eléggé többértelmű a történet.(Figyelmeztetlek nehogy megijedj majd a film egyes jeleneteitől).

When Night Is Falling

Nem is tudom mit írjak.Csak nézdd meg, tetszeni fog.

Fülledtség

Engem eléggé lekötött. Jó kis maffiás-gyilkolásos.

Ezeket én is ajánlom:

My summer of love

But I'm a Cheerleader

I can't think straight

Bloomington

Kifutó a semmibe

A tengerészgyalogos(a marine story)

A tornász(the gymnast)

Imagine me and you

Loving Annabelle

South of nowhere

Ha írsz privibe akkor írok még neked pár filmcímet.

2012. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!