Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mint Effy a skinsben?

Mint Effy a skinsben?

Figyelt kérdés
Szerintetek tényleg belehülyülhet valaki a szeretetbe?Úgy mond belebetegszik annyira szeretik egymást?!

2012. jún. 15. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Effy nem a szeretet miatt "hülyült" meg,hanem maga a kötődés érzés gyengítette meg.Mert már ahogy a sorozatban is volt kiskorában zaklatták ezek a valakik a fejében,magyarán valami mentális betegsége volt.És az,hogy szerelmes lett csak még jobban elgyengítette és ezért.Amúgy ha belebetegedni nem is lehet,de ki tud nagyon készíteni.Persze ez csak az én véleményem.
2012. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
szerintem bele lehet. de ő nem ezért. eléggé mentális betegsége volt ott, nagy küzdelmeket kellett lenyomni az agyában. meg az is bezavarta, hogy nem tudta kit válasszon Cook-ot vagy Freddie-t. Cook-hoz is eléggé kötődött, őt sem tudta elengedni, Freddie viszont meg már nagyon megszerette az idők során, így Effy teljesen tehetetlen volt. szerintem ebbe hülyült bele
2012. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én 2 éve, most kezd felfokozódni bennem a megőrülés. tényleg. lehet valami tini szarság. de annyira szeretem, 2 éve. semmi nem volt még, és épp ez.. ezaz
2012. jún. 17. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez van. lehet tini szarság, de nem fog elmúlni. akarok valakit, de nem megy.
2012. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!