Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Angliában tényleg úgy élnek a...

Angliában tényleg úgy élnek a fiatalok, mint a Skinsben?

Figyelt kérdés
Szex,pia,drogok semmi korlát?!
2010. máj. 27. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen, amerikában meg úgy, mint a high school musicalben. Minden pillanatban énekelnek, táncolnak.
2010. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem láttam a Skins-t soha, de Angliában éltem, és ugyanúgy élnek a fiatalok mint bárhol máshol Európában.
2010. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

miért, Magyarországon nem így élnek?

totál felismertem a körülöttem élők életvitelét a sorozatból..

2010. máj. 28. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azért a mindennapos drogozás nem megszokott magyarországon szerintem. főleg nem úgy mint a skinsben, hogy ez mindenkinek tök természetes. szerintem.
2010. máj. 28. 17:16
 5/10 anonim ***** válasza:
én máshogy látom
2010. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
hát a skins az sajnos kőkemény valóság, a házakat szétzúzó bulikat kivéve mer az tényleg elég filmes dolog, a mindennapos drogozás piálás suliban is és egész hétvégés bulizások tömkelege mind így van itt is ha olyan közegben vagy, és itt nem "rossz" emberekre kell gondolni inkább csak olyanokra akik szarnak mindenre (persze ez nem sok jövővel kecsegtető életstílus)
2011. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt is így élnek. Itt is, és ott is vannak olyanok, akik ezeket nem csinálják, és vannak, akik igen. Hidd el, nem olyan régen voltam én középiskolás, és a legtöbb ismerősöm fiatalabb nálam, épp csak kikerültek a gimnáziumból, magam sem voltam egy áldott jó gyerek, és ismertem sokakat, akik nálam is zűrösebbek voltak. Megtörténnek az ilyen dolgok itt is, és gondolom Angliában is, csak persze annyi a különbség, hogy a Skins egy film, a valóság meg nem, a valóságban nem mindig ilyen látványosan, érdekesen, vagy viccesen jönnek ki a dolgok, de attól még hasonló. Ilyen téren szerintem nem sok különbség van az angol és a magyar fiatalok között.
2011. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt még hozzáteszem, hogy a szerencsésebbek azért általában kinövik ezt az életvitelt felnőtt korukra.
2011. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Igen ebben eggyet értek az előző válaszolóval, ez a korral jár, ilyenkor kell "kitombolni magadat" aki késöbb se nő fel (szellemileg) ott vannak már az igazi bajok.


(tegnapi 22.52es válaszoló)

2011. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem
2012. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!