Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók 3. évad szinkrono...

Vámpírnaplók 3. évad szinkronosan?

Figyelt kérdés
azt hallottam már online lehet nézni, de nem tudom hol..
2012. jún. 9. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Kizárt, mert a tévés forrásból veszik a hangot, viszont a tévében még csak promó szintjén sem jelent meg. Lehet le sem fogják adni, így a továbbiakban csak angolul lehet nézni, a harmadik évadtól kezdve.
2012. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Majd ha már a tévében is elkezdik adni, akkor lehet majd csak szinkronosan online nézni. De egyelőre még az sem biztos, hogy megvette az RTLKlub, akkor pedig még nem is kezdték el szinkronizálni. Amúgy pedig:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2012. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat, viszont sajna kiderült, hogy ő csak a feliratosra értette.. nővérem hallotta ezt, én meg kérdezem: magyarul? mármint szinkronosan? Erre ő: hát biztos, ha magyar.. végül kiderült hogy csak a felirat magyar xD na mindegy..
2012. jún. 11. 19:18
 4/8 anonim válasza:
De igen is az rtlklub adni fogja 3.évadot csak még az nem tisztázódott h mikor fogják adni sztem majd péntekenként mint a régi szép időkben :D
2012. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Januártól minden pénteken szinkronosan adni fogják :)
2012. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Wáá nagyon király! Köszönöm! :))))))
2012. dec. 17. 15:51
 7/8 anonim válasza:
Már január van és még mindig nem adják??:O :(
2013. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D trollkodtam? am úgy tudtam .____. akkor F*UCKING RTL club ._________________. én is vártam am.
2013. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!