Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók,3. évad utolsó...

Handuc kérdése:

Vámpírnaplók,3. évad utolsó rész, akkor most mi van?

Figyelt kérdés
Aki látta az megtudhatt hogy Damon és Elena már régebben is találkoztak... és a telefonos beszélgetésnél meg szó volt arról is hogyha hamarabb találkoztak volna talán összejöttek volna... de Damon kitörölte az emlékeiből ezt és Elena ezért (is) Stefant választotta... de itt van a gubanc hgy Elena most vámpír lett... és tulajdonképpen az lenne a kérdés hogy szerintetek Elena emlékezni fog rá, mert amikor Caroline lett vámpír akkor utána emlékezett arra hogy Damon mikre vette rá (ez már nagyon régen volt :-))

2012. máj. 19. 21:11
 1/4 anonim válasza:

én láttam de nemtudom mi lesz a további részekben.

várom a következő epizódokat de még sokára lesz:)

2012. máj. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, az egyik író (Julie Plec) azt nyilatkozta, hogy Elena emlékezni fog arra, hogy már korábban is találkozott Damon-nel.

Személyes véleményem viszont az, hogy azt, hogy "talán, ha előbb téged ismerlek meg..." csak azért mondta Damon-nek, hogy kicsit enyhítse a fájdalmát (eleve ott van benne az, hogy "ha" meg "talán", szóval egyáltalán nem biztos). Eleve eléggé gerinctelen lenne, ha most emiatt visszatáncolna a döntésétől, másrészről pedig ha az ember így választana párt magának (akit hamarabb látok meg), az eléggé gáz lenne. Stefan volt az, akibe első látásra beleszeretett. Mindenesetre az biztos, hogy így, hogy Elena vámpírrá válik, meg lesznek kavarodva a dolgok.

2012. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Réka SZJ ***** válasza:
Én végülis nem tudom mivel, hát a stefan ott volt az elenának amikor kellett, viszont a damen meg olyan sokat segített neki, és most aztán totál nem tom mi van.
2012. máj. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem emlékezni fog rá, legalábbis remélem. Mert ha emlékszik rá, akkor választania is fog kell kelleni a történtek után...és nagyon remélem, hogy Damon-t választja :)
2012. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!