Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek kaphat Oscar...

Szerintetek kaphat Oscar díjat az éhezők viadala, plussz josh hutcherson meg jennifer lawrenece az alakításukért?

Figyelt kérdés

Csak mert nekem az Éhezők Viadala a kedvenc filmem és

Josh Hutcherson illetve Jennifr Lawrence lett a kedvenc szereplőim és szerintem megérdemelnék csak hát...



2012. jún. 4. 10:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy csak ennyivel tudsz hozzászólni a témához. Épp azért írtam ugyanazt a szöveget, mert eléggé megkérdőjelezhető volt a stílusod. Tudod, nem akarok filmeket értékelni. Ott van a Port.hu, IMDb, KT, meg a blogom. Akit érdekel, olvassa. Az pedig, hogy ki milyen díjat kap, az engem nem érdekel. Bizonyára te sem láttad az összes filmet egy adott évben, hogy tudd kit, mit jelölnek halomra...
2012. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
háát nem tudom kicsi az esélye. Már maga a történet is rossz.(Az írót én már rég pereltem volna plagizálással, hisz valljuk be, hogy a Battle Royale-ról lett lopva ami ráadásul 100000x jobb is) Egyébként maga a színészi játék sem volt épp a legjobb. Nem azt mondom, hogy rossz volt de láttunk már ennél jobbat is.
2012. aug. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
egyébként kiállok lelkes fórumozó barátom mellet. Az Oscar díj a legrosszabb díj mind közül. Igen sok pénzt hoz a házhoz ha bezsebeled az tény de ott nem az értéket nézik. Hanem hogy a film mennyire látványos és mennyire köti le az embert. Tehát azokat amik olcsó izgalomhoz juttatják a nézőt addig amíg el nem telik az a max 2 óra és egy héttel utána már meg sem tudja mondani, hogy mit nézett hiszen ezer olyat látott már.(Tisztelet a kivételnek, azért van sok jó film is ami Oscar díjat kapott) Aminek súlya van az a Cannes és a Velencei Filmfesztivál. Nah ott tényleg a művészetet és mondanivalót nézik. Érdemes azokat figyelni.
2012. aug. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
16%
szakadjatok meg! :D
2012. aug. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!