Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek összeillenek az...

Szerintetek összeillenek az alábbi (Jóban rosszbanos) párok?

Figyelt kérdés

Péter-Alexa

Vera-Viktor

Müller-Elvira

Attila-Andrea

Isti-Szlvia

Kristóf-Zsanett

Szlávik-Fanni



2012. jún. 3. 10:53
 1/2 Bejnisz válasza:

Én sajnos még nem régóta nézem a sorozatot, ezért Péter-Alexa párosra nem tudok mit mondani.

Viszont ami Verát illeti, Józsival inkább eltudnám képzelni, mert sokszor ő az, aki segít neki, aki mellette áll, aki nem csak jó barátja, hanem lelkitársa is egyben. Viktoron nem érzem azt az önzetlen szeretetet. Bár igaz, hogy ebben Dóra keze is benne van, de Viktor már nem egyszer hagyta cserben Verát. Pl: Amikor nem engedte neki, hogy bizonyítson orvosként, amikor nem védte meg a betegek előtt, stb. Én biztos, hogy Vera helyében nem viseltem volna el ennyi megaláztatást. De hát izlések és pofonok! :D

Müller és Elvira aranyosak együtt, Attila és Andrea szintén.

Isti nagyon kedves, de Szilvia egy hárpia! Szegény Kristófot nagyon sajnálom, mert miatta keveredik az illegalitás piszkos ügyleteibe. Na meg persze ott van Zsani! Őt is Szilvia kergeti a rossz megoldásokba a kiállhatatlan stílusával! Nagyon sajnálom szegényt őt is! De amúgy becsülöm Istit, hogy még ezekután is képes szeretni Szilviát.

Kristóf és Zsanett nagyon édesek együtt!

Valamint Szlávikról és Fanniról még nem tudok nyilatkozni.


Na és Betti meg Kardos Zoli? Őket kifelejtetted, vagy direkt nem írtad a többi pár közé?

Tényleg: Ha már itt tartunk, te mit gondolsz róluk? Kivel tudnád Bettit inkább elképzelni? Kardossal, vagy Tamás atyával?

2012. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát inkább Tamás atyával:) Kardos valahogy olyan "trotty" hozzá:D
2012. jún. 4. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!