Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Összeesküvők: szerinted...

Összeesküvők: szerinted Marián és Mása összeillenek?

Figyelt kérdés

Én tegnap láttam előszőr ezt a műsort, így nem annyira tudom, milyen kapcsolat alakult ki eddig közöttük, de most kicsit kíváncsi lettem..Szerinted összeillenek? Te melyik lánynak szurkoltál ezen a párbajon?Alexának vagy Másának?

Köszönöm a válaszokat és a véleményeket:)


2011. szept. 24. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem Másának nem jön be a Marián...amúgy Alexának kellett volna benn maradnia,lehet azért gondolkodom így mert én is anya vagyok,de én nem bírnék ki hónapokat a gyerekeim nélkül.Persze ez csak az én véleményem.
2011. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nekem is úgy jött le, hogy Marián egy fokkal jobban odavan Másáért, mint fordítva..

Amúgy annyira aranyosak a gyerekei:)Én biztos nem bírnám ki nélkülük hetekig..

2011. szept. 24. 16:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki?
2011. szept. 24. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Marcit régóta ismerem, mert ő a fodrászom. Szerintem összeillenek, mert tényleg imádja a gyerekeket és egy csupaszív ember. Oké, nagyon bohém életet él, és elég hülye viccei vannak néha, de én úgy látom Mása meg értékeli ezt. Szóval azt gondolom, igen, összeillenek. Marci sosem szerette a műpi..ákat. Mása pedig természetes, amit pár lányról bent nem igazán lehet elmondani.
2011. szept. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mása szerintem a legértelmesebb és legkulturáltabb a lányok közül és még szép is.

Marci a leggázabb a fiúk közül. Tahó, műveletlen, bukó, taszító barom. A legrosszabb pár.

2011. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!