Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki valojában az a Tobi a...

Ki valojában az a Tobi a Narutoban?

Figyelt kérdés
el van takarva az arca, és láttam képeket, ahol sharinganja van, stb. és már 1általán nem értem
2009. jún. 30. 15:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
NEM MADARA.MADARÁNAK VOLT MANGEKYOU SHARINGANJA,TOBINAK NINCS.Madarának nem volt ilyen teleportésön jutsuja,Tobinak van.Nem használja Obito testét.Mert obitot szétnyomta a szikla.Szerintem Shishui lehet...Bár nem biztos.Egyet tudok nem Madara SEM Obito...
2012. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Mostani mangábol,Megtudtuk,h Tobi közeli ismerőse Kakashinek...Akkor sem OBITO....Nem néztétek az animet?Kakashi azért késik el mindig mert Obito sírjánál gyászolja őt.
2012. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 kirimi válasza:

Valóban kiderült, hogy Tobi valahonnan ismeri kakashit.

De Tobi nem lehet OBITO


1.mutatták a halálát

2.Harmatgyenge..pláne ahhoz, hogy 5 biijut irányítson...

3.Amikor yondaime elmagyarázza narutonak mi történt akkor ugye Naruto apja vagyis a 4. hokage harcol tobi ellen.. de abban az időben kakashi még gyerek volt.. és Obito is gyerek volt.. Tehát feltételezhetjük, hogy gyerekként nem tudott volna minato-val harcolni... meg Obito kb 1 ütés minato-nak.

2012. júl. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

obito csak gyerek lett volna mert akkor már rég meghalt

de szerintem madara öcsse izuna mert nem hiszem hogy meghalt mert ugye madara kivette az öcsse szemét hogy örök mangekyou ja legyen tehát ilyen alapon madara szemét pedig izuna nak rakta be és neki lett örök mangekyou ja tehát csak szemet cseréltek egymás között mert testvérek

2012. aug. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
mos volt a mangában h Naruto lezuztta az álarcát és kiderült hogy Uchiha Obito az a Tobi
2012. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
sztetek a teleportalo jutsu az mi ha nem mangekyou?? obitonak is van mangekyou-ja a teleportalo jutsut mas neven kamui - t azzal csinalja csak ugy,mint kakashi es oan teleportalast csak is obito tud illetve kakashi es igy logikus mivel a mangekyo sharingannal mindenkinek mas egyedi kepessege van pl itachinak a tsukuyomi obitonak a kamui es pont azert tudja kakashi is mivel az a sharingan ami neki van az obito - e pont ezert tudja o is obito mangekyou technikajat alkalmazni vagyis azt a ter-ido teleportalast
2012. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:

Srácok-srácok ... csillapodjatok . Tobi = Obito .



Üdv

2013. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
szerintem nem obito mert amikor kakashi pein ellen harcolt látta obitot, rint és minatot a túlvilágon
2013. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:

Bakker fogjátok már fel ,hogy Obito = Tobi...

mit nem lehet rajta érteni ? ha olvasnátok a mangát ,akkor már rég tudnátok. LOL

2013. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 C!TROM válasza:
Tobi az ténleg Obito itt van a manga 500 részétől [link]
2013. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!