Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki valojában az a Tobi a...

Ki valojában az a Tobi a Narutoban?

Figyelt kérdés
el van takarva az arca, és láttam képeket, ahol sharinganja van, stb. és már 1általán nem értem
2009. jún. 30. 15:20
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
ja, és akit zetsu hozott az akatsukiba
2009. jún. 30. 15:20
 2/34 anonim ***** válasza:

SPOILER!

Uchiha Madara :)

2009. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
jah...Zetsu hozta az Akatsukiba...de ő rángatta a szálakat...ő dirigált mindenkinek...érdekes nem?!...
2009. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Szia!


Tobi valójában Uchiha Madara, De elméletileg [ELMÉLETILEG!!!] az van a mangában, hogy ő még Obito, Kakashi-sensei volt csapattársa. ;)

2010. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
Ezen kivűl lehet hogy Tobi = Danzou-val!
2010. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
A legutóbbi koporsós cucc után nem hiszem, h ő lenne Madara. Valami x személy aki Obito testét használja. Legalábbis kisszívemnek ez a kívánsága. Ez, s mindig ez is volt, és ez is lesz.
2010. ápr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Hogy lenne má Danzou meg Obito lol..ő Uchiha Madara, valszeg a Sharingan képessége, hogy nem öregszik vagy pedig Orochimaruhoz hasonlóan neki is van valami 'öregedésgátló jutsu.. xd
2011. jan. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
már nem tul aktuális a kérdés, mert rég kiderült a mangába hogy madara
2011. jan. 3. 22:18
 9/34 anonim ***** válasza:
Csak gondoltam tisztázom azoknak akik magyar szinkronos vackot nézek, mivel én már mangába sok századik résznél tartok és kb 2 hetente olvasom az új mangát amikor kijön. :)
2011. febr. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Ahoz képest hogy Uchiha,nagyon bolond:DDD Először nem is gondoltam volna,hogy Madara az.

Ezt a vidit nagyon birom :DDDD Tiszta hülye.

http://www.youtube.com/watch?v=I_MLh6v5cok

2011. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!