Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek, hol tudnék...

Szerintetek, hol tudnék szerezni a Drive - Gázt! C. filmhez kapcsolódó moziplakátot vagy skorpiós dzsekit?

Figyelt kérdés
A dzseki külföldön kapható: [link] de én mindkét dolgot idehaza keresem. Eddig reménytelennek tűnt, hátha valaki itt tud valami lehetőséget...

2012. máj. 29. 15:41
 1/3 anonim válasza:

hát alternatívákat tudok...

nyomtattasd ki a képet nagyban:)

és ha valami hasonló kabátot látsz vedd meg,és a skorpiót is nyomtattasd rá.szerintem nem csak pólókra tudnak(bár nem tudom hol lehetne ilyen speckó kabátot kapni)

"ha minden kötél szakad",szerintem ezek is megteszik és még olcsóbban megúszod,mintha vennéd készen...

2012. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, de amíg "nem szakad minden kötél", addig jobb szeretnék official kegytárgyakat szerezni :D És ami a legbosszantóbb, hogy a tévében sugárzott Vatera reklámban az egyik szereplő pont egy ilyen dzsekit visel, szóval nem tűnik a dolog lehetetlennek...
2012. jún. 22. 22:00
 3/3 anonim válasza:
Szia szeretnék érdeklődni hogy sikerült talán dzsekit Magyarországon?
2013. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!