Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot ajánlanátok?...

Milyen sorozatot ajánlanátok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Amiket nagyon szeretek és nézem/néztem őket: Desperate Housewives, Glee, Pretty Little Liars, Secret Circle, Once upon a time, Gossip Girl, Vampire Diaries, True Blood...

Az Odaátot(Supernaturalt) néztem egy darabig, első évadot láttam, de az nem igazán köt le.

A Jóbarátok a legnagyobb kedvencem, épp ezért másik szitkomot nem tudok megnézni (se az Így jártam anyátokkal, se a 2 pasi meg egy kicsi nem jön be), így ilyesmit ne mondjatok :) A felsoroltakhoz hasonlókat keresnék és lehetőleg 1-2 éveset(a régieket már ismerem). Köszi előre is :)


2012. máj. 26. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:

ahogy elnézem a felsorolást az ízlésünk jobban nem is különbözhetne,de a trónok harca lehet,hogy tetszene neked is.

de a spartacus vér és homok-ban is van kavarás rendesen,ha azt szereted.

2012. máj. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, a Trónok harcának első évadát már leszedtem, de még nem kezdtem el nézni :) A Katedrális sorozat tetszett, úgyhogy gondolom ez is tetszene. De most valami könnyedebbet keresek :)
2012. máj. 26. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!