Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen angol nyelvű sorozatot...

Milyen angol nyelvű sorozatot ajánlanátok nyelvgyakorláshoz?

Figyelt kérdés
amit nem annyira nehéz megérteni.
2012. márc. 31. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincs.De mondok párat.

The vampire daries

The secret Circle

Angel

Buffy The Vampire slayer

Ha zeket nem tudod lefordítani akkor előbb vedd elő a szótárt és tanulj

Ne étsd félre.

Sok sikert a tanuláshoz.

2012. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első: én nem tartom jónak ezt a szótárból magolást.


Szerintem úgy próbáld, hogy keress rá bizonyos sorozatokra youtube-on, mindig vannak ilyen legviccesebb pillanatok vagy hasonló összevágott videók. Nézd meg őket, akkor látni fogod, hogy hogy beszélnek, aztán innen el tudsz indulni.

Angol feliratot szerintem mindenképp keress ahhoz, amit nézel, mert ha valamit nem értenél szóban, akkor ott el is tudod olvasni.

2012. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

második xDD

én nem mondtam hogy magoljon ahogy te mondtad..

hanem hogy ha nemért valamit mongyuk egy szót akkor keresse ki .Addig amig nem tudja a szót felesleges videót nézni.

2012. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Mint anglisztika szakos hallgató mondom: sokkal több értelme van következtetni. Ha egy pár szót nem ért, ki tudja következtetni, nincs értelme folyamatosan szótárazni. Úgysem fog olyan sorozatot találni, aminek minden szavát érti. Ha egyáltalán nem tud angolul és végig kellene szótáraznia egy sima sorozatot, akkor meg nézze inkább magyar felirattal.
2012. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézz bele a youtube- on a 2006- os Jane Eyre BBC-féle minisorozatba, és/vagy a Vexed című, angol bénázós-nyomozós sorozatba. Mindkettőnek a főszereplője egy olyan angol színész (Toby Stephens), aki híresen szépen beszéli a nyelvet.

Az első egy nagyon jó romantikus film, a második egy fergetegesen poénos új angol sorozat.

Én jelenleg e kettő segítségével (is) gyakorlom az angolt. /Persze tanfolyamra is járok./

2012. ápr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!

Előbb talán te tanulnál meg magyarul...

"ne éts félre..."

2012. ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
.
2012. ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Téged ki kérdezett ..... és inkább ne is irj ha csak ezt akarod ..
2012. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!