Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól úgy nagyjából a...

Miről szól úgy nagyjából a Star Wars nevű trilógia?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van az erő, amit egyes emberek jóra, ők a jedik, használnak.

Meg vannak a sithek, akik rosszra használják.

Az ő harcukrol szól.

El akarják a rosszak az univerzum foglalni a jedik meg kibasnak velük.

Ennyi.

2012. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most már nem trilógia, hanem hatrészes, de a kérdésedből arra következtetek, hogy az eredeti trilógiára gondoltál.


Nos, ugye az "Erő" bizonyos embereknek (jedi-k) úgymond természetfeletti képességeket ad. Ugyanakkor az eredeti trilógia kezdetén a jedi legendának számít. Az öreg Obi-Wan ("Ben") Kenobi kezdi el Luke Skywalkert tanítgatni az Erő használatára, de az első filmben ő is meghal, és akkor Luke mester nélkül marad egy ideig.

Csillagközi háború, Darth Sidius-Darth Vader és Luke-ék között.

Nehéz így összefoglalni egyébként, de végül is a lényege a "csillagok háborúja". :)

2012. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 medve5 ***** válasza:
62%
A jó és a rossz örök harcáról szól mesélhető,többször nézhető köntösbe csomagolva.Alapmű!!!!Igazi kultusz film mind a 6 rész!
2012. máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hogy a régi vagy az új triológiáról beszélünk vagy egyszerre a kettőről, mindegyik film Anakinról/Vaderről szól. Azok amiket az előttem válaszolók leírtak csak valahol a háttérben vannak.
2012. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor te nem nagyon értetted meg a lényeget, kedves Utolsó...
2012. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, képzeld megértettem a lényeget, és nem azt mondtam hogy amit az előttem hozzászólók mondtak az nem igaz, vagy hogy nem arról szól, de lényegében a filmek Anakinra/Vaderre épülnek fel mivel ő a legkidolgozottabb karakter, és így gondolom elsősorban róla szól.
2012. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!