Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt olyan, aki szerint...

Van itt olyan, aki szerint tényleg túlértékelt a Keresztapa trilógia?

Figyelt kérdés

2012. febr. 27. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Én múlt héten néztem meg először, és nagyon nem fogott meg. Ahhoz képest, hogy milyen magas értékelést kapott, mennyien szeretik, és milyen jó érdekes témáról szól számomra hatalmas csalódás volt. Persze az én véleményemből nem kell kiindulni belőle, a többségnek tetszik, és ugye nem tetszhet minden magasra értékelt film mindenkinek.:)
2012. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Igen.


Az első részt nagyon szeretem, sokszor láttam. A második és harmadik részt kifejezetten untam.

2012. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagy rajongója vagyok a filmnek, de szerintem ez elég korosztály függő. Talán a mi 30-40-es korosztályunknak mást jelent, mint a 15-20 éveseknek. Nem leszólásból mondom, de tudom, hogy nekem sem nagyon tetszenek az 50-es évek filmjei(persze van kivétel), akkor el tudom képzelni, hogy a mai fiatalokat sem biztos, hogy megfogja a Keresztapa.
2012. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
31%
Szerintem nem túlértékelt. Bár ez életmódfüggő. Én teljesen tudok vele azonosulni, hasonlóan is élek. Egy 15 éves kis páwafiút, aki azt sem tudja mi van, ha csúnyán néznek rá, lehetséges, hogy nem fogja meg a film.
2012. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én nagy filmrajongo vagyok,de engem se igazán fogott meg...lehet jogy tul nagyok voltak az elvárásaim
2012. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!