Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok a Született...

Mit szóltok a Született feleségek utolsó részéhez?

Figyelt kérdés
Én személy szerint végigbőgtem az egészet :( Lezárult egy korszak, nagyszerű sorozat volt. Bár nem vagyok megelégedve a végével egyáltalán.
2012. máj. 18. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem voltam elájulva,nem tetszett a konklúzió.Az 5. évadtól nagyon romlott a színvonal.
2012. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, bár sajnálom, hogy soha többé nem kártyáztak együtt... :(
2012. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem nagyon nem tetszett, h így szétváltak, sztem teljesen felesleges lépés volt.
2012. máj. 23. 14:26
 4/6 anonim válasza:
én személy szerint el tudnám képzeldni hogy pár év múlva új évad legyen, ami bemutatja az új életüket és hogy újra találkoznak. de a vége is elég sejtelmes volt, lehet hogy új szereplőkkel indítanak egy hasonló sorozatot ..
2012. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ne ne ne neee...

Én konkrétan egyszerre nevettem és sírtam.

2012. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek...miért kellet őket szétszakítani?Úgy fejeztem volna be hogy és utána is hetente mindig összegyűltek egy kártya party erejéig ... És hogy ott öregedtek meg.

Szerintem Katherint is hülyeség volt visszahozni.

2012. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!