Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Néztétek a született feleségek...

Néztétek a született feleségek fináléját?

Figyelt kérdés
Hogy tetszett nektek? (Aki esetleg nem látta, az spoiler miatt ne olvassa a válaszokat):P
2012. máj. 16. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most néztem meg. Szerintem jól befejezték a történetet. Elképzelni sem tudtam, hogy ennek a pernek mi lesz a vége, szerintem az h McCluskey magára vállalta az egészet jó megoldás volt. Örülök, hogy Tom és Lynette kibékült, én nagyon szurkoltam nekik.

Nagyon nagyon fog hiányozni a Született feleségek. Ez egy nagyon jó sorozat volt és szerintem sokszor tanulságos is.

2012. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy sajnáltam, hogy mindenki elköltözött, de ez így jobb befejezés volt szerintem, mint ha csak simán befejezték volt úgy h és mindenki boldogan élt, amíg meg nem halt. De mondjuk mikor pókereztek és mondta a narrátor, hogy többé nem ültek le így (vagy valami ilyesmi), az elég szomorú volt. Jobb lett volna valami olyasmi, hogy "és minden évben egyszer együtt pókereztek" vagy valami hasonló, kicsit jobban esett volna a lelkemnek, de hát az élet nem így működik :(
2012. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)


Igen, szerintem is jó volt ez a befejezés, a Bree ügyet okosan megoldották, nem tudtam hogyan fognak kimászni belőle:P Viszont azt sajnálom, hogy McCluskey meghalt, mert én szerettem az ő szerepét:/ Jobb lett volna, ha kigyógyul újra vagy vmi hasonló:) A vége egy kicsit tényleg szomorú volt, hogy mindenki elköltözött,d e végülis érthető, h így bejezték be. Kár, h már nem lesz több rész, én bármeddig tudtam volna nézni a sorozatot:/

2012. máj. 17. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én is bármeddig el tudtam volna nézni. Nem vagyok egy sorozatfüggő, de a született feleségek új részét mindig már feliratosan megnéztem. Most fogalmam sincs mi fogja ezt az űrt pótolni :)

Szerintem amikor McCluskey meghalt az annyira szépen meg volt vágva, hogy közben megszületett Julie gyereke. Tökre azt jelképezte szerintem, hogy az élet sosem áll meg és mindig van minek örülni :)

2012. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!