Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az értelme az Én a robot...

Mi az értelme az Én a robot c. film végének?

Figyelt kérdés
Most láttam először a tv-ben. Lehet hogy valahol lemaradtam nem vitatom. De ha jól emlékszem még Sunny mikor elmeséli az álmát, azt mondja hogy nem saját magát látja az álmában állni a domb tetején, hanem valaki mást, szerinte Spoonert és hogy fel fogja szabadítani a képen rabszolgának nevezetteket. És a történet további menete ezt igazolja is, ugyanis sikerült "megmentenie a világot" a nyomozónak. Viszont a film végén Sunny áll ott a domb tetején és bámul rá a sok robot mint borjú az újkapura. Tehát saját magát álmodta meg mégiscsak. Mit jelent akkor ez? Feljebb már hogy szabadítja őket? Forradalmat indít vagy mi a tosz? :D

2012. máj. 17. 23:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez is afféle sejtelmes befejezés, ami további történet híján a néző fantáziájára bízza a folytatást, ami nem baj szerintem.

Igen valóban ez a gondolat a történet folyamán átalakul és világossá válik, hogy Sunny álmában ő az aki, a robotok élére áll, ami így romantikus ábránd is és jó befejezés, de valójában az sem világos miért tenné, elvégre a robotok nem elnyomásban lévő rabszolgák, hanem háztartásigépek.

2012. máj. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!