Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » LEGÜTŐSEBB horror?

LEGÜTŐSEBB horror?

Figyelt kérdés
melyik az a legütősebb horror amit életetekben eddig láttatok?? olyan "legvéresebb" "legijesztőbb"re gondolok. ha lehet ne írjatok 100at. 1et kérnék ami szerintetek top1, és leírást is róla.

2012. máj. 10. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a Fűrész filmek a legütősebbek.
2012. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alien vagy A dolog
2012. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mártírok


[link]

2012. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Nekem A dolog a legkedvesebb horrorom. Részletes leírásomat itt találod: [link]

2012. máj. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy értelmezem a kérdést, hogy nem a legjobb/legkedvencebb filmet kérdezed, hanem ami a legdurvább volt. Na, ez számomra a Kannibál Holokauszt volt, de persze simán mellé biggyeszthetem Lucio Fulci bármely zombi filmjét (Zombi, Holtak városa, A pokol hét kapuja). Ezeket általában többszöri nekifutásra néztem végig, pedig elég sok horrort nézek.

Ja, és a leírás: egy fiatalokból álló forgatócsoport elmegy az őserdőbe, hogy kannibálokról csináljon dokumentumfilmet. Mikor eltűnnek, elindulnak a keresésükre, és meg is találják őket és a filmszalagokat a kannibáloknál. A szalagokat megnézik, és minden világos lesz. :) Kihagytam infókat, de szerintem inkább nézd meg!

2012. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a mértírokat és a fűrészt láttam azért a választ köszi:) ez "a dolog" nevű film bejön a leírásod alapján, a holokausztról hallottoam az nem valami régi film??
2012. máj. 11. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Heló! A Cannibal holocaust egy 1980-as film. Elég durva dolgok vannak benne - nem akarok spoilerezni -, a horror műfajában sokan utálják, mások imádják, viszont alapműnek teknthető. A forgatás során egyébként több állatot valóban megöltek, egy majomfajtából például kettőt, mert először elszúrták a felvételt. Szóval ez egy ál-dokumentumfilm, ami véres, durva és ajánlott a megnézése, függetlenül attól, tetszik-em ajd, vagy sem.
2012. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"egy szerb film" (ez a címe) de ez nagyon durva és ütős tényleg
2012. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!