Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A filmekben, amikor valaki az...

A filmekben, amikor valaki az irányra vonatkozón mondja, hogy xy óránál (pl. :4 óránál), az mitől függ?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
azt úgy kell érteni hogy te vagy az óra közepe, és ha pl 12 óránál van vlami, akkor az egyenesen,ha 4 óránál,akkor pedig egy óránál akkor olyan irányba amerre az 1-es számjegyet látod,ha az óra közepén állnál
2012. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocs,hülyén írtam le,belejavítottam a mondatomba írás közben de nem töröltem ki teljesen amit ki akartam...tehát felejtsd el azt a 4-órás szókapcsoltatos hebegést,de remélem azért érthető volt:D
2012. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A repülőgép vagy hajó orra 12, fara 6 óra. Az egy óránál, azt jelenti, az orrtól kicsit jobbra, két óránál az orrtól jobbra, három óránál jobbra, és így tovább.

Úgy képzeld el, hogy a járműt körölvevő tér 12 egységre van osztva. Úgy mint a fokbeosztás, csak ez egy durvább. A 4 óra, az az orrtól jobbra 120 fok körüli irány.

2012. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12,előtted 6,mögötted, 3,jobbra,9,balra.A többi értelemszerűen.
2012. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze nem kvarcóráról van szó.
2012. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ!
2012. máj. 9. 06:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!