Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mért van hogy a sci-fi világvé...

Mért van hogy a sci-fi világvége filmekben mindig vesztenek az űrlények?

Figyelt kérdés

Mostanában sok ilyen stílusú film jött ki.

Jönnek az űrlények szuper technológiával de olyan buták mint a föld! Sőt ocsmányak gusztustalanok és olyan emberállat szerűek higénia zéró. .. Az inteligencia nyoma se látszik rajtuk. Rontanak neki mindennek ész nélkül mint a dúvad!

Szinte minden ilyen film úgy kezdődik hogy megtámadják az idegenek az emberiséget minden ok nélkül.

Én meg azon mosolygok ilyenkor ,hogy a látványos világpusztítási megoldásokon. Persze nem valami haladós a földönkívüli szuper technikával 1 csapásra teszik ezt hanem egyesével rohangálnak az emberek után. :) Persze nem magunk ellen drukkolok csak már néha nevetséges a gondolat. De természetesen a végén mind elbuknak.

Egy két ilyen stílusú filmet láttam amibe van belevéve egy kis ötletesség.

A legtöbbe bevetik a katonaságot akik ugyanazzal a fegyverrel rendezik le az idegeneket amivel az elején kb karcolást se tudtak okozni. Ez úgy jön vissza nekem mintha egy 5 éves kisgyerekre egy állig felfegyverzett tankba ülő képzett katonát ráeresztenénk egy 6 éves kisgyerek akinek egyetlen fegyvere a kavicsdobálás. Persze a gyerek nyerne!

Azért azon elgondolkodik-e az ilyen filmek gyártói ,hogy ha idáig el tudtak jönni akkor nem lennénk ellenfél egy háborúba? A másik meg amin nevetek hogy az űrlények legtöbbször az aranyért jönnek,.. Miért másért? Igaz a távoli világűrbe millió tonnaszám van arany csak a földön ritka de pont idejönnek inkább kikaparni szenvedni vele. XD Akkor olyat is láttam hogy a víztől meghalnak! a bolygónk 70% víz. Te is a nagy világegyetemben egy ciános bolygót foglalnál el nem?! Szóval mindíg minden filmben idelyönnek de itt mindíg van rájuk valami végzetes.. (akkor minek jönnek ide?) :) Szóval nem láttam jó és ötletes filmet ilyen stílusban. Mostanában buta látványfilm jön csak ki.



#világvégefilmek
2012. ápr. 23. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Tipikus amerikai filmes klisé. A Hős amerikai lenyomja az ellent. Meg: mentstd meg a világot, mentsd meg a pompom lányt (jáááj). Meg, jujj világvége van, mert gond van Amerikában (csak ott). :)


azért vannak olyan filmek és sorozatok is amiknek nincs happy endje, de ezek a ritkábbak. Vagy olyanok ahol a világvége nem egyenlő azzal, hogy meghal 1000 amerikai a belvárosban vagy nem lesz elég marhahús a hamburgerbe...

2012. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Skyline

Ne azt mondom, hogy jó, de legalább nem happyend.

2012. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor megállt a Föld

Ebben a filmben, nincs esélye az embereknek. Inkább győzködik az idegeneket, hogy "Ne má' légyszi!"

és csak közepesen gyenge film

2012. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Angel Lilith válasza:
Sci-fit írok, nálam győzni szoktak az idegenek... :)))
2012. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!