Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan fergeteges...

Mondanátok olyan fergeteges sorozatokat mint pl Dexter, Odaát, meg az ilyen 10/10-esek?

Figyelt kérdés
Köszöntem

2012. máj. 1. 20:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Heroes, Breaking Bad, Fringe.. ami hasonlít a dexter történet pörgősségéhez. Califronication
2012. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
breaking bad-ből 1 évadot láttam de a második sehol nincs fenn amióta nincs megavideo -.-
2012. máj. 1. 20:39
 3/18 anonim ***** válasza:
Ncoreon fent van egybe a 4 évad, hasonlóan a többi sorozattal. De ha nincs ncore-od, piratebay(org) -ról is letöltheted, csak figyeld meg milyen release, pl: LOL stb.. előtte nézd meg melyik fajtához van felirat. Pl.: hosszupuskasub(com) , feliratok(na.tl) , feliratok(info)
2012. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Amúgy egyik sem 10/10-es sorozat, lehet neked tetszik, tényleg jók, csak 10/10-től nagyon messze vannak.


A jelenlegi 2 legjobb sorozat a tv-ben:

- Breaking Bad

- Sons of Anarchy


Előbbinek szerintem az első évadja extrém lassú, de másodiktól már nekem is megtetszett, SoA-nak meg az első 5 részét kell túlélni, utána szabad kezet kapott az FX-től Kurt Sutter és beindult, de nagyon.


Ezen kívül a másik 2 legjobb a Spartacus és a Game of Thrones, mindkettő jó, de szerintem Spartacus alázza GoT-t.

Ezeken kívül most nincs olyan sorozat, amire évek múlva is emlékezni fogunk, de azért még sorolok pár jót:

- True Blood

- The Walking Dead

- Justified (ezt kiemelném, nagyon jó sorozat, 10/8 meg 10/9-es részeket mindig hozza, csak valami hiányzok belőle, ami miatt nem lesz SoA vagy BB szinten)

- House

- Homeland (egyetlen újonc, amit érdemes nézni)

- Boardwalk Empire


Kicsit könnyedebb műfaj:

- How I Met Your Mother (de csak első pár évad)

- Modern Family

- Arrested Development

- Californication

- Family Guy/The Simpsons/ezer másik animációs

- Rules of Engagement

- Suits

- Misfits


Már véget ért hatalmas sorozatok:

- The Shield

- The Wire

- Firefly

- Friends

- Lost

- Scrubs


Futottak még kategória:

- My Name is Earl

- Heroes

- 24

- Prison Break

- Entourage (2. évadtól igazán jó)


És valamiért úgy érzem pár nagyon jót kihagytam, most ennyi jutott eszembe.

2012. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

#2


Úgy tudom szinkronosan csak 1 évad ment le, DE:

a szinkron nagyon szar.

Egyik sorozathoz sem ajánlom a szinkront, esetleg az HBO sorozatokhoz, ők még tudnak elviselhető szinkront csinálni, de az eredetihez képest az is szar.

A szinkronnal kiölik az érzelmet, a színészi játékot a sorozatból, gyakran nézhetetlenné teszik, hülye fordítások, stb.


Amiket nézek sorozatok azok 90%-át csak 1-2 részig bírtam volna, mert sokkal gagyibbnak tűnik szinkronnal.

2012. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ja igaz én onnan azért nem töltöttem eddig filmet mert nem magyarok. de a totál szívás 2. évadhoz ugysincs szinkron tehát leszedem angolul és majd keresek feliratot. köszi!
2012. máj. 1. 20:53
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek 100 köszönet :) :)
2012. máj. 1. 20:55
 8/18 A kérdező kommentje:
milyen 100? 10000 :D
2012. máj. 1. 20:55
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a Sherlock is nagyon jó! :)

Izgalmas, humoros, jól összerakott sorozat.

[link]

2012. máj. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Megint én. Ebből eddig 6, egyenként 90 perces rész készült el, de lesz harmadik évad is, csak most elfoglaltak a színészek.
2012. máj. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!