Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a neve ennek a filmnek?...

Dvidike kérdése:

Mi a neve ennek a filmnek? Bövebben lent

Figyelt kérdés

tehát van benne egy ember aki nem is ember szörnyek üldözik és van benne egy lány is aki mindig vele van valamijen formába Munkatárs lakótárs stb

Régen látam de ha jól emlékszem van benne egy ember aki figyelmezteti a dolgokra és a szörnyek mindig akkor jönnek ha megál az óra De nem tudom biztosan



2012. ápr. 30. 19:51
 1/7 A kérdező kommentje:
JA és még annyi hogy az ember akit üldöznek pengét vagy ahoz hasonlót tud a kezéböl létrehozni meg azok is akik üldözik
2012. ápr. 30. 19:54
 2/7 anonim ***** válasza:
nemtom melyik film lehet ez csak egy tipp lehet h az X man??
2012. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm de tudom hogy nem az már elég régen látam de a csávó ojkan cucokat tud a kezéböl csinálni mint a prototyp ba az emberke
2012. ápr. 30. 21:01
 4/7 Handuc ***** válasza:
az X-Men-ben Farkast az 1. részben üldözik egy rövid ideig... és van egy csaj akivel rövid ideig együtt "utaznak" és a kezéből is ki tud lőni pengéket, de az órás dolog nem stimmel és csak egy darabig üldözik őket szörnyek a csajjal
2012. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
persze ismerem az x ment csak pont ugye látam a prototyp játék bemutatüját és egyböl eszembe jutott az a film amit régeben is kerestem de sajnos nem találom azt tudom hogy úgy kezdődik hogy egy kocsiba ülnek és a hapit megöli egy ojan szörny aztán hirtelen egy irodában ébred fell és utána ujra meg ujra megölik és mindig más fajta életbe kell fel pl egyszer bedrogozva fekszik egy ágyon
2012. ápr. 30. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az Esély a halálra.

[link]

2012. máj. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az volt az
2012. máj. 1. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!