Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a 'A bárányo...

Mi a véleményetek a 'A bárányok hallgatnak' című filmről?

Figyelt kérdés

Akárhányszor nekiállok valami jó horrorfilmet keresni, ezt valahogyan mindig megtalálom. Egyszer el is kezdtem nézni, de már arra az első fél órára sem emlékszem, amit láttam, mert annyira unalmasnak találtam, egy kicsit sem érdekelt, és egyből ki is kapcsoltam.

Aki látta az tudna róla pár szót írni? Valóban olyan nagyon jó film, csak épp az eleje unalmas? Vagy ha nekem az eleje "nem tetszik", akkor már ne is reméljem, hogy a többi része fog?

Előre is köszönöm mindenkinek, aki válaszol!:)



2012. ápr. 27. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg az összes részt. Nekem nagyon tetszettek :)
2012. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
érdemes végignézni és sosem fogod elfelejteni :D nem egy szokásos gagyihorror mint pl a Fűrész 6254 része, hanem egy okosan összehozott thriller, aminek nem elsősorban az a célja hogy húdenagyon megijedj tőle, hanem inkább "hátborzongatóan jó" kategória.
2012. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Klasszikus horror, az egyik kedvencem. Valóban nem a Fűrész kategória, annál sokkal igényesebb, lélekbehatolóbb a kivitelezés. Persze, ha valaki a Moteleken meg a Final Destination-on szocializálódott, annak valóban vontatottnak tűnhet. Ez az alkotás filmművészet, a Motel meg popcornzabálóknak készült.
2012. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
pedig az egyik legjobb horror triller filmnek van kikiáltva.és szerintem nagyon nagy film.a sorozatgyilkos akit a filmben keresnek igazi személyt formál meg!
2012. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
de szerintem ha hasonló filmet keresel akkor a Hetedik ami nagyon beteg egy film még:)
2012. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a film a maga korában nagyon jó volt, izgalmas és kicsit rémisztő is.


Viszont a világ változik. Főleg 22 év alatt.

Mit vársz egy 1991 -s filmtől? Senki nem borzongott meg a 90-s években a 70-s évek béli filmektől?

Azóta felnőtt egy generáció a Fűrész filmeken. Manapság már a Fűrész 1 sem olyan megrázó.


A B.H nak és Hannibál L. kultusza van. Ezt vagy megérted vagy sem.

2012. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt sem elvetendő szempont, hogy a Fűrészek színészgárdája csupa B kategóriás senkiből áll. Ilyeneket Amerikában a leszerepelt valóságshow-hősökből szednek össze. Őket pedig nem lehet egy lapon emlegetni egy Jodie Fosterrel vagy egy Anthony Hopkins-szel.
2012. ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez a film a horrorok királya.
2012. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Örök kedvenc!!!
2012. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Kedves 6. válaszoló! Részben igazat adok Önnek, de én a 'Rémálom az Elm utcában' című filmet számtalanszor láttam, és a mai napig reszketek rajta. Pedig az sem egy mai film! :-)

2012. ápr. 29. 07:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!