Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok jó filmeket ajánlani?

Tudnátok jó filmeket ajánlani?

Figyelt kérdés

Egyedül horrort ne,azt nem tudom megnézni..:)

Köszönöm előre is.



2012. ápr. 23. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

"egyedül horrort ne"

Ez kevés. Írjál arról is, hogy milyet szeretsz: vígjáték, dráma, romantikus, történelmi, világvége, fantasy, sci-fi stb. és akkor mondok amennyit csak akarsz.

2012. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretem a vígjátékokat,a drámát, a romantikusat,a dokumentumfilmeket, a romantikus filmeket is...mindenevő vagyok. Talán egyedül a sci-fi nem,például a Star Wars sem jön be..
2012. ápr. 23. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Élve eltemetve

Batman - A sötét lovag

Robin Hood, a tolvajok fejedelme

2012. ápr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. ápr. 24. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül írtam, amiket írtam.


Élve eltemetve - Egy nagyon jól megcsinált dráma, én fiú létemre ki híján megkönnyeztem, hihetetlen micsoda hatása van.


Batman - A sötét lovag - Az egyik legjobb film a földön. Fantasztikus, izgalmas, akció és érzelem dús, zseniális történet, baromi jó filmzenével.


Robin Hood, a tolvajok fejedelme - Ez a létező legjobb Robin Hood film, nagyon jól megcsinálták, érdemes megnézni, nagyon is.


Az utolsó oroszlánok - Lélegzetelállító dokumentum film egy anyaoroszlánról. Egyszerűen hihetetlen, hogy a természet olyan történeteket produkál, ami egyetlen filmrendezőnek sem jutna eszébe. Valami eszméletlen film, leírhatatlan. Nagyon elgondolkodtató, egyszerűen...nem is lehet jelzőkkel illetni, meg kell nézni. Legnagyobb sajnálatomra még nem találtam helyet ahonnan magyar narrációval le lehetne tölteni, vagy DVD-n megvenni, de időnként adják a NatGeo Wild-on (nem összekeverendő Az utolsó oroszlán című filmmel.)

2012. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem tudom, láttad-e már őket, ezek nagyon jók:

Vígjáték: Derült égből Polly: egy férfiról szól, akit a nászúton megcsal a felesége, így nélküle megy haza, és ott találkozik egy régi osztálytársával, aki az ő tökéletes ellentéte, mégis egymásba szeretnek. Nagyon vicces film kitűnő színészekkel.

Kalandfilmek:

Daredevil, a fenegyerek: egy kissrác megvakul, de fejlett hallásának köszönhetően egyfajta "beépített radarral" tájékozódik. Apja halála után (egy bűnbanda gyilkolja meg) kiképzi magát harcosnak. Nappal ügyvédként védi az ártatlanokat, éjjel kegyetlen fenegyerekként bosszút áll a bűnösökön. Találkozik a gyönyörű Elektrával, akinek az anyját hasonlóan ölték meg, mint a srác apját, és kiváló harcos. Egymásba szeretnek, de közben a helyi maffia főnöke és a bérgyilkos Célpont vadászni kezdenek rájuk. Szép történet, és kicsit szomorú is, de optimizmus sugárzik belőle. Ben Affleck és Jennifer Gardner főszereplésével, kiváló film.

Dráma:

Jane Eyre: Charlotte Bronte azonos című regényéből készült, egy árva lányról szól akiből tanítónő lesz a 19. századi Angliában.

2012. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!