Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » ÚJ vígjátékokat, romantikus...

ÚJ vígjátékokat, romantikus filmeket, tinifilmeket tudn-tok ajánlani?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy van vagy 1000 ilyen kérdés, de egyszerűen nem találok már filmeket, amiket még nem láttam. Lehetőleg újak legyenek, tehát 2002-től kb. és olyan típusúak, amiket már említettem a kérdésben.Minél többet írjatok légyszíves:) Köszönöm a válaszokat:)


Ui: ami nekem nagyon tetszett, érdemes volt leülnöm és megnéznem az "A felhők felett három méterrel" szerintem az egyik legjobb film, amit valaha láttam.:)



2012. ápr. 22. 17:32
 1/2 anonim válasza:
Lol, A macskám a családom és a fiúk, Megint 17, Bunkó vagyok így hódítok, Számos pasas, Barátság extrákkal, Vadócka, Alkonyat. :D
2012. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valentin nap, Szilveszter éjjel, Fogadom, Változó szerelem, A szingli fejvadász, Testcsere, Lopott idő, Egy nap, Barátság extrákkal, Őrült, dilis, szerelem., Blue Valentine ,Rossz tanár, Förtelmes főnökök, Szerelem kölcsönbe, Koszorúslányok, Ne engedj el!, Könnyű nőcske, Hétmérföldes szerelem, Csajok Monte Carlóban, Levelek Júliának, Egy kis Mennyország, Vizet az elefántnak, Like Crazy


Na, csak van olyan köztük, amit még nem láttál :D

2012. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!