Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok "sírós" filmeket?

Ajánlanátok "sírós" filmeket?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nem azokra a tipikus romantikus filmekre gondolok mint a Titanic.... Már olyan régen nem sírtam filmen...szval ideje lenne:)


ui. lány vagyok:$ :)


2009. jún. 21. 16:48
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Ezeket a filmeket is ajánlom, a tv-ben is leadták néha, szóval lehet hogy ismered, de az utóbbi években feledésbe merültek:


Az óriás

Kék pillangó

2012. júl. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Huber Katalin válasza:

A felhők fölött 3 méterrel.. lehet, hogy láttad már, de szerintem többször is meg lehet nézni:)

Norbit; garantáltan sírsz majd.. a nevetéstől:D

Híd terabitha földjére.. ezen vagy 2 órát sírtam:s

2012. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Csodálkozom hogy még nem mondták a One day-t.. Én perfect mindenen sírok, de ez a film.. Nálam 10/11! :) Bakkancs lista, Én a végén sírtam nagyon, és azon is csodálkozom hogy még senki nem mondta a kedvencek közül is legkedvencebb filmemet: Határok nélkül, Basszus, ha csak rá gondolok elönt a síros.. k*** jó film! :D jó filmnézést! :)
2012. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Az élet nélkülem. Nem mindenkinek jön be, de én nagyon szeretem ezt a filmet. Már legalább tízszer láttam, de ezen garantáltan sírok mindig.
2012. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 boombaby válasza:

Keith .

az élet fája ...ezzt mindig menézem nagyon szívszorító sztori

véres gyémánt

2013. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
A lehetetlen.
2013. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Emlékezz rám, egy nap! garantáltan sírós.
2013. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Camille

Most Jó

2013. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!