Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A horrorfilmekben a szereplők...

A horrorfilmekben a szereplők miért tesznek meg mindent, ami a legkevésbé ésszerű?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, amikor már pánikban van, és maga sem tudja mit csinál, hanem még az elején. Egy idegen házban bemegy a szobába kutatni, egyedül megy el megnézni, hogy mi az a furcs zaj... stb. Olyan idegesítő. :)
2007. aug. 9. 14:25
 1/7 anonim válasza:
100%
hát pont ez a lényeg, ha a szereplők nem tennének irreális dolgokat akkor nem lenne cselekmény!!
2007. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Meg lehetne azt úgy is csinálni, hogy mindneki normális ember módjára viselkedik. Sokkal rémisztőbb lenne, jobban bele tudná élni magát a néző is. Csak gondolom így egyszerűbb a forgatókönyvíróknak.
2007. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pánikhelyzetben az ember nem mindig cselekszik észszerűen, ráadásul a szereplők kevesebbet is tudnak, mint mi nézők.

Én már néhányszor belegondoltam, hogy bár kívülről nézve blődségnek tűnik, simán elkövetném ugyanazokat a hibákat is, mint a horrorfilm szereplői.

Persze nem akkora baromságra gondolok, hogy miután már vér folyt, elindulok egyedül bóklászni az erdőben.

2007. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálnak marhaságokat, mert amugy nem lenne igazi film a horrorfilm! Most gondolj bele milyen uncsi lenne, egy szimpla film ahol mindenki azt csinálja ami ésszerű! Asszem mindenki aludna a horrorfilm alatt...
2007. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

DETTO

Én is belegondoltam és én is elkövetném az olyan hibákat mint kinyitom az ajtót és benézek a szekrénybe... stb.

Mert az ember kiváncsi természet....


De ha baj van tuti én is meghúzom magam és nem indulok megkeresni a gyilkost... kivéve, ha nincs nála valaki számomra fontos személy.


Amit nagyon ajánlok mindnekinek :


A FŰRÉSZ


Nagyon elgondolkodtató történetek, mert több részes... talán négy.

2008. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert idióták mind:D
2011. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert ezt kell tenniük hogy beinduljon a horror
2016. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!