Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe? Arról szól, h...

Mi a film címe? Arról szól, h van újság, ahol a nő dolgozik, s főnöke megbízza, járjon utána egy hírnek. Furcsa eltűnések.

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki megöli az embereket, akik utána is élnek, metrón utaznak, ott csak ilyen emberek vannak. Maj' a hotelszobában egyik este hátba szúrja egy ilyen nő, s Ő sem hal meg. Egyszer, elmegy oda, ahol végzik ezeket a rituálékat, csak nézi. Meg az apjával kell szembe szállnia, h túl tudjon lépni rajta. Meg van egy doboz. Végén a nő eltűnik.

2012. ápr. 16. 10:48
1 2
 1/12 Smartguy86 ***** válasza:
2012. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem sajnos:( Tavaly, ősszel láttam, már nem tom melyik csatornán..

A film legvégén miután letűnik a nő, a főnök egy újabb áldozatot küld az ügy kiderítésére..

van egy jelenet, ahol a csaj a wc-n ülve van kikötve már kitudja mióta halott, szaga is van.. körülötte papírok, s nő el akarja venni, mikor (qva) megmozdul s megfogja a kezét s azt mondja segít, maj elengedi...

Miután nőt is megszúrják elmegy megint a metróba, s azok akiket élnőnek hitt mind halott..

2012. ápr. 16. 11:25
 3/12 A kérdező kommentje:
jav. segíts..
2012. ápr. 16. 11:50
 4/12 A kérdező kommentje:

...

:(

2012. ápr. 17. 13:51
 5/12 anonim ***** válasza:

David Lynch beütése van a sztorinak.Ezek jutnak eszembe:

Tükör/szilánk

Mezsgye

2012. jún. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

:( Köszi azé megnéztem a leírásukat, de egyik sem az pl. a nőnek az apja már halott, s egyszer újra szembe kell vele néznie,h lezárja a múltat, mer kísérti, mivel bántalmazta, s hason szúrja, mikor újra szemben áll vele..

A másik meg egyáltalán nem áll közel a sztorihoz, meg ha jól emlékszem, német film volt.


s olyan szept. okt. környékén láttam..

Esetleg így valaki??

2012. jún. 25. 08:41
 7/12 anonim ***** válasza:

,,Ők" úgy tudom az német film,de nem hiszem hogy ezaz.

Most hogy elolvastam újra,tényleg David Lynch-től a Mulholland Drive-ra emlékeztet,ott van a végén egy kis doboz,amibe a nő belenéz és eltűnik.

2012. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de ez sem az. Egy szálloda szobában van, mikor este az egyik ilyen halottnő hátba szúrja, h ő is olyan legyen, mint ők, vérzik, de tud mozogni, a hátából úgy veszi ki a kést, h a fürdőszobába megy, s a szekrény ajtaját használja..úgy mennek ki az utcára, törölközőt tesz a hasára, metrónál van mikor észre veszi, h vértócsába áll s a felé közeledő rendőr elől úgy próbálja leplezni, h felborít egy újságokkal teli tartót..maj' látja azt az embert aki ezeket teszi másokkal, utána akar menni, de az eltűnik..
2012. jún. 26. 00:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Így meg megint a Tükör/szilánk (The broken)ugrik be :D
2012. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A címe is német volt.. legalább arra emlékeznék meik csat. adta le..v a címéből valamire..azt tudom, h egybe volt írva nem elválasztva, s megnéztem trailert, de nem az biztos!:(( bakk
2012. jún. 26. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!