Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak már doramák magyar...

Vannak már doramák magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
ha nincsenek, tud vki vmilyen oldalt, ahol egyszerűen le lehet tölteni feliratosan, és ahol jól megy is????
2012. ápr. 8. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak azokról tudok, maik mentek is a TV-ben: A palota ékköve; A Silla királyság ékköve; A királyi ház titkai.
2012. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de én romantikusokra gondoltam, koreaira, vagy japánra. ezt még elfelejtettem leirni...
2012. ápr. 9. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:
A Méz és lóherét adták az Animaxon magyar szinkronnal, ha jól tudom. De nem tudom, honnan lehet letölteni.
2012. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A Méz és Lóhere magyar szinkronnal fent van indán.
2012. júl. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az M1-en szoktak mennni de azok nem romantikusak xD viszont most tervezik szinkronizálni a Pasta című koreai sorozatot:D♥ nekem az egyik kedvenc színészem játszik benne a Coffee Prince ből és szerintem elég romantikus történet mondjuk mostmár azért is magyar szinkronnal fogom megnézni ha kijött mert azért úgy jobb mint felirattal igaz az eredeti szinkronnál nincs jobb de egy próbát megér :)

[link]

2012. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pasta az m2őn de indán is fennt van 2nappal minden rész vetítés után

xD minden hétköznap 21.10től ( kivéve ma hülye húsvét...)

2013. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja az előző kettő is én voltam :)) szal majdnem eltaláltam kivétel hogy nem az m1 hanem az m2 :))
2013. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!