Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avatar - Legend of Korra felirat?

Bella2992 kérdése:

Avatar - Legend of Korra felirat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem olyan régen néztem meg az eddig megjelent részeket angolul, viszont szeretnék készíteni azok számára egy magyar feliratozást akik nem értik a nyelvet. Tehát valaki tudna nekem egy linket vagy valami segítséget adni az angol felirattal kapcsolatban? (azt kívánnám lefordítani, ugyanis hallás után nem vagyok benne biztos, hogy menne. no meg az időzítés)
2012. ápr. 6. 19:49
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ha a Google-be beírod hogy Korra Legendája ... rész magyar felirat, akkor már az összeset meglehet nézni. Szerintem sem érdemes már vele bajlódnod. Szép gesztus, de állítólag augusztus 26-tól már magyar szinkronnal is fogják adni a nickelodeonon.
2012. aug. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!