Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » RTL KLUB szereplőválogatás....

RTL KLUB szereplőválogatás. Most akkor mi igaz?

Figyelt kérdés

Én jelentkeztem még Március 13.-án

most április 6. -van.

Olvastam,hogy azt írogatták itt,hogy 30 napon belül értesíteniük kell.

Nekem még igaz nem telt le,tehát ha az igaz akkor hamarosan csörögnie kell a telefonomnak,vagy mail-ben értesítenek.

Ám,olvastam, olyanokat írnak itt,hogy már volt casting,és nem mindenkit hívnak vissza.

Meg,hogy átverés az egész,nem is sorozatról van szó,meg hasonlók.

Viszont én azokkal értek egyet,akik aztmondják,hogy mindenkit visszahívnak.

Hogy lehet az,hogy valaki jelentkezett és rá 2 napra hívják is hogy menjen castingra?!

Szerintem ez hatalmas kamu.!

Remélem nincs igazuk azoknak akik,aztmondják,hogy nem mindenkit hívnak vissza.

Én nagyon el lennék kenődve,hisz még egy esélyt sem kapok?! meg mindenki ha igaz.

Ja és ez egy hülye kérdés,de ha pl ki kapcsol a telefonom(nekem akkor nem jelzi,hogy kerestek) és pont akkor hívnak az RTL-től,akkor mi van?? Akkor azt cseszhetem már?

mert kár lenne:/ :D

normális válaszokat várok,mert nekem ez fontos :)

köszönöm


15/L



2012. ápr. 6. 18:47
1 2
 11/20 M@x ***** válasza:
Nem mondtak címet? O.o
2012. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Hétköznap hívnak hétvégén nincsenek Nagytéténxi u29. a cím

és ott már ha bemész meglátod őket ki kell tölteni mindenféle papírokat aztán hajrá :)Én várom választ a 2.fordulóra :)

2012. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
HELP HELP. engem lehet már hivtak 2szer is volt nem fogadott hivasom de nem irja ki mert imeretlen volt a szam,ami az miatt van hogy el van állitva atelefgonom es mindenkinek ismeretlenul irja ki aa számmat, oszesen negy ember tudja az uj szoamom,es megkerdezztem oket es nem ok hivtak........ segitsetek most mit csinaljak........áááááá
2012. ápr. 17. 06:00
 14/20 anonim válasza:
Telefonálj be az RTL szerkesztőségébe a honlapjukon ott van a számuk,ügyfélszolgálat azt hiszem és mondd hogy te ide jelentkeztél mikor mehetnél én is kértem egy másik időpontot és úgy voltam mert az elsőre nem tudtam elmenni!:)
2012. ápr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
koszonom
2012. ápr. 21. 14:27
 16/20 anonim válasza:
Sziasztok! Akkor szerintetek nem mindenkit hívnak vissza? Mert én már olyan régen jelentkeztem, de semmi válasz.
2012. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
nálam is ugyan ez a helyzet szinte már 1000 éve jelentkeztem és még semmi küldtem a szerkesztősének emailt hogy akkor most mi van?
2012. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
először is, az RTL klub oldalán lehet jelentkezni.. 2: engem tegnap hívtak, hogy menjek a megbeszélt helyre az rtl stúdiójába kedden.. én megyek, és ha érdekel valakit is, akkor majd írok hogy mi volt.:)
2013. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Sziasztok lécci írjátok már le hogy hol kell jelentkezni.

ÍRNÁTOK LINKET?

2013. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
engem már másnap fel is hívtak :D ez attól függ hogy hívnak-e hogy tetszettél e nekik
2013. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!