Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tud mondani vmi jó sorozato...

Ki tud mondani vmi jó sorozatot? Mi a kedvencetek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 13:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
oké-oké :) köszönöm széépen ! szerintem ma elkezdem a breaking bad-et azt úgyis sokan írtátok
2012. ápr. 6. 10:34
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted a lassú sorozatokat nem fog tetszeni.

Elég lassan halad, pláne az első évad, ettől függetlenül kőkemény dráma, 10/10-es.

2. évadtól kicsit beindul.


Ha nem tetszene akkor a másik legjobb sorozat jelenleg a tv-ben a Sons of Anarchy, ez már jóval pörgősebb.

2012. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Húú én már jó sok sorozatot megnéztem, meg nézek. Először is felsorolnám a nagy kedvenceimet: Skins(UK),Misfits,Dexter.Ezeket nézzétek, mert nagyon jók!

Van még néhány sorozat,amit azért ajánlanék mert jó időtöltés:

-Így jártam anyátokkal:főleg a korábbi évadok, mert sajnos így a hetedik évadra kezd elhalni a sztori...szerintem

-Gossip Girl:első 2-3 évad elég jó, onnantól baromi unalmas, én már nem is nézem

-Everwood:családi sorozat, de én nagyon szeretem. 4 évados egyébként, és most ismétlik hétköznaponként az m1-en

-Vampire diaries: bevallom, nem volt túl vonzó számomra, nem bírom a vámpíros témákat, de egész jó, persze főleg egy-egy karakter miatt szeretem

-Secret circle: nem régóta fut Amerikában eza sorozat, nekem annyira nem tetszik, de ha valakinek bejön a boszorkányos-varázslós stb. történet, annak ajánlom

-Derült égből család: ez egy aranyos történet, jó időtöltés, engem néha idegesítenek a szereplők, de alapvetően kedveltem (amúgy most megy az AXN-en)

-Pretty little liars: hát én akkor nézem általában ha nagyon unatkozom, elég furcsa sztorija van, néha nagyon túlzásokba esnek, de azért vannak izgalmas részek benne. jah és csak,mint a gossip girlt megéri nézni a rohadt jó ruhák miatt :P

-New girl: ez egy új sorozat, érdemes nézni. vicces, engem mindig jókedvre derít. egyedül azt nem szeretem hogy olyan rövig egy rész...

-True calling: ezt a sorozatot bírtam, izgalmas volt. de sajnos a második évadra összecsaptak 6 részt és teljesen lezáratlanul vége lett

-Szex és New York: hát ezt mindenki ismeri,én örökre szeretni fogom. kár hogy a film belőle nem túl jó

- R.J. Berger: gyökérség de jókat lehet rajta röhögni

- Kínos: én előítéletes voltam vele, nem volt szimpatikus, de igazából nem is rossz

- Már megint Malcolm: jó kis családi vígjáték, vicces történetek szerethető karatkerekkel

-Azok a 70-es évek show: szintén nagyon vicces,érdemes nézni a fiatalok baromságait.egyébként csekkoljátok le, nagyon sok később híres színész itt kezdte a pályafutását


hát most épp nem jut eszebe semmi egyéb, pedig ha gondolkodnék,biztos tudnék még mondani párat.

2012. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

úúú, megint az előző vagyok!:D

- Califonication

- Scrubs

- Nevem Earl


eszembejutottak :)

2012. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!