Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a sci-fi filmnek?

Mi a címe ennek a sci-fi filmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sajnos már csak egy töredékre emlékszem belőle, nem tudom ennyiből beugrik-e valakinek én sehol nem találtam.

A szereplők egy űrhajón utaztak hibernált állapotban, kivéve az egyiküket, akinek valamilyen okból ébren kellett töltenie az utazást. Talán gépész vagy nem tudom mi lehetett.


Találtam egy hasonló filmleírást A rakomány (Cargo), de ez nem az. A rakományban egy nő a filmben, amire pedig nem emlékszem egy férfi tölti ébren az utazást.


Segítsetek, köszi:D


2012. ápr. 2. 14:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

csacsa88, rossz válasz, azt már írtam én is korábban.

Kérdező, ha van még plusz infó, név vagy szereplő, akire emlékszel, akkor mondd! Már engem is érdekel, hogy mi lehet ez, de így nehéz keresni.

2012. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

csacsa88: nem a lost in space az


ma 15:33

megnéztem tubeon az alien cargo elejét és nem is ez. sajnos semmi új nem jutott eszembe róla, de még nem adom fel. legalább megnézek pár jó sci-fit.

2012. ápr. 3. 18:05
 13/13 anonim ***** válasza:
A jelenet nekem is nagyon ismerős és valamiért úgy emlékszem, hogy valamilyen régebbi filmben volt benne. Utolsó ötletem a "Majmok bolygója" de a régi 1968-as változat.
2012. ápr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!