Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a sci-fi filmnek?

Mi a címe ennek a sci-fi filmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sajnos már csak egy töredékre emlékszem belőle, nem tudom ennyiből beugrik-e valakinek én sehol nem találtam.

A szereplők egy űrhajón utaztak hibernált állapotban, kivéve az egyiküket, akinek valamilyen okból ébren kellett töltenie az utazást. Talán gépész vagy nem tudom mi lehetett.


Találtam egy hasonló filmleírást A rakomány (Cargo), de ez nem az. A rakományban egy nő a filmben, amire pedig nem emlékszem egy férfi tölti ébren az utazást.


Segítsetek, köszi:D


2012. ápr. 2. 14:10
1 2
 1/13 christi ***** válasza:
nem a pandorum? vannak benne valami szörnyek és azok gyilkolják az embereket
2012. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát, ennyiből kifejezetten nehéz megmondani.

Én egy ilyenre emlékszem, de ebben sem vagyok biztos, ez a Lost in Space, és úgy emlékszem a pilótának kellett vezetni, a többiek valamilyen kamrában voltak. De már nagyon rég láttam, lehet, hogy hülyeséget is írtam. Azért nézd meg, hátha ez az.

[link]

2012. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem sajnos. Régebben láttam inkább 2000 körüli film lehet, és csak 1 legénység abban, amit keresek és abból 1 vki ébren. Köszi azért lehet megnézem ezt is. :)
2012. ápr. 2. 14:30
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem is a Lost in Space. Nemrég néztem pont. Sajnos tényleg elég kevés amire emlékszem belőle épp ezért őrít meg:D


Homályosan mintha annyi még rémrlene, hogy az utazás vagy egy szupernova (nem a szupernova egyébként a film), vagy feketelyuk, vagy valami hiba miatt félbe szakad. Hátha valakinek beugrik. Köszi azért.

2012. ápr. 2. 14:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem valamelyik Alien filmben ( talán első v. második) az android felügyeli az embereket az utazás időtartama alatt
2012. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Valamelyik korábbi filmben amit láttam volt ilyesmi. Azt hiszem itt is kérdezték már, de akkor se ugrott be. Valami olyasmi volt a kerettörténet, hogy valami volt zsarut vesznek rá, hogy kísérjen el egy teherűrhajót. Azt hiszem az exfelesége valamelyik bolygó kolóniájának vagy űrbázisnak a félmaffiosó jellegű fejesével kavar és így nagyon meg akartak tőle szabadulni. Az űrhajón egyedül volt. Üres folyósók, csend és sötét. Kicsit idővel kezdett becsavarodni tán. Később meg megkisérelték holmi kalózok, vagy rablók kirabolni a hajót. Kb ennyi maradt meg. Arra mondjuk nem emlékszek, hogy voltak-e utasok is hibernálva vagy csak a rakomány... Ez lenne az? Mi a filmcím? Olyan idegesítő, hogy nem ugrik be... :)
2012. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Alien 1-től 4-ig végigpörgettem. Nem ez volt sajnos.
2012. ápr. 2. 15:54
 8/13 A kérdező kommentje:

14:59

Ez másik film lesz szerintem.


Becsavarodás, mintha az enyémnél is lett volna, de pár részlet még beugrott de nem tudom segít-e.


-Úgy rémlik, mintha az utazás alatt amíg ébren volt egy jelenetben labdázott volna időmúlatásnak. Nem foci hanem teniszlabda méretű valamivel.

-Ill. az egyik hibernált legénységtag nő volt és tetszett neki. A kamrájában úgy rémlik sokat figyelte.


Reggel 4-ig keresgéltem a sci-fik között sikertelenül pedig sok leírását elolvastam. Meg lennék lepve ha sikerrel járnék:D Meg fogok őrülni:D

2012. ápr. 2. 16:03
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanarról írtunk. Találtam egy hasonlót/esélyeset, de ha ugyanazt írtuk le, akkor ez nem az:

A rakomány neve: Halál

(Alien Cargo)

[link]

2012. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
itt a válasz *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!