Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a lost vége?

Mi a lost vége?

Figyelt kérdés
Nemláttam sok részt, meg régen néztem, mikor elvesztettem a fonalat leszoktam. De kiderült h hol voltak, meg mi volt az a sok fura dolog, vagy a rendezôk is elvesztették a fonalat?
2012. márc. 24. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy szigeten voltak, ez már a legelső részben kiderül...

Nem mindenre adtak választ a készítők, csak a lényegesebb dolgokra. Sokan meghaltak, de néhányuknak sikerült lelépni, ez lett a vége.

2012. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha szoval a jegesmedve az csak egy fa termése volt? Meg a bunker? Amit elmondtál az azért világos h egy szigeten voltak.
2012. márc. 24. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
A jegesmedve kísérleti célokat szolgált a dharmásoknak, ahogy a bunkerek is. Aztán mikor a "többiek" kinyírták őket, ők vették használatba a ketreceket (macikat gondolom elengedték), a bunkerek meg maradtak úgy ahogy vannak.
2012. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon az elejét láthattad csak, voltak benne a jegesmedvénél durvább dolgok is, pl. időutazás.

A bunker... több bunker is volt a szigeten, mindnek volt egy speciális célja/feladata. Amire Te gondolsz bunker, azt pár évtizeddel a gép lezuhanása előtt építették, erős elektromágneses sugárzással bírt az az adott hely. És a bunkerben volt egy hapsi és bizonyos időközönként be kellett ütnie egy számsort, hogy úgymond "kisüsse" vagy éppenséggel bent tartsa ezt a sugárzást. Egyszer nem írta be a számsort. Annak köszönhetően zuhant le a gépük.

Most tartok a 6.évad elején, ha végzek vele, leírom, hogy mi lett a vége.

2012. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
húúú durvaa, köszii:D
2012. ápr. 5. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!