Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani jó animéket...

Tudnátok ajánlani jó animéket amik neten megtalálhatóak magyar felirattal?

Figyelt kérdés

Amiket Magyarországon leadtak azokra nem vagyok kíváncsi (pl. Naruto, Yu Yu Hakusho, Pokoli lány, stb.)

Köszönöm :D


2012. márc. 23. 17:22
 1/9 anonim válasza:
Ouran High School Host Club - indavideo-n fent van. Nézz bele főleg ha lány vagy.
2012. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt már végig láttam, nagyon jó : ) Azért köszönöm
2012. márc. 23. 18:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszett az ouran high school host club. akkor szerintem a special a, a kaichou wa maid-sama és a kimi ni todoke is tetszeni fog.
2012. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, meglesem őket, köszi :DD
2012. márc. 24. 19:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiirom a kedvenceimet műfaj szerint :


Shounen : One Piece , Naruto Shippuuden , Bleach , Fairy Tail , D.Gray MAN , Ao No Exorcist , FMA:BROTHERHOOD , Soul Eater , Shaman King ,Trigun ,Yumekiu Merry,és az összes .hack// anime,Code Geass , Inuyasha , DB , DBZ , DBZ : KAI ,az összes Yu-Gi-Oh

Echi : High Shcool DxD , Freezing . Kanokon , Sekirei , To Love-ru, Kampfer , Kiss x Sis , Mayo Chiki , Rosario To Vampire ,Ladies versus Butlers!

Vígjáték : Gintama , The Boondocks , WORKING!!!

Horror : Shiki , Blood+ , Dance in the Vampire Bound , Another (fut), High School of the Dead , Death Note , Deadman Wonderland ,Afro Samurai , Bakemonogatari , Mirai Nikki , School Days!

Mecha : Sousei no Aquarion , Aquarion EVOL (fut) , Neon Genesis Evangelion

Slice of Life : Ah! My Godess , Bakuman , Hotarubi no Mori e , Usagi Dropp , Lovely Complex , Nana , Durarara!! , Kuroshitsuji , K-On , Kobato



A három abszolút kedvencem : Angel Beats! , Elfen Lied , Higurashi No Naku Koro Ni - Tölem myanimelisten csak ez a három anime kapott eddig Masterpiecet (10pontot :D)


Bocs igy fél 4kor csak ennyi jutott eszembe!

Rémélem tudtam segitteni !

Béke neked!

2012. márc. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Uuristen, lesz mit néznem, köszi :DD
2012. márc. 25. 15:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Hehe :D

Zero no Tsukaima -t kihagytam :D

Egyébként uraharashopon befejezett projecteknél nagyonsok kur.va jó anime van!

2012. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na akkor azt is a listába teszem :3 továbbra is köszönöm

(\(^-^)/)

2012. márc. 26. 22:04
 9/9 anonim válasza:

animeaddicts.hu


Nézz körül a saját projektek között, sok jó akad, és igazán minőségi fordításokról van szó.

2012. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!