Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ilyen thrillereket mondana...

Ilyen thrillereket mondana valaki?

Figyelt kérdés

Olyan kellene ami nem nagyon félelmetes, ez a lényeg. De pl. láttam Az árva c. filmet az nekem nagyon unalmas volt, inkább ugy mondanám hogy lehessen rajta izgulni :)) vér ne legyen benn.

Köszi :) 17/L


2012. márc. 12. 15:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Most látom milyen hülyén fogalmaztam meg ááá..bocsi!!
2012. márc. 12. 15:03
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett a "Negyedik típusú találkozások"
2012. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem baj,hogy anime,akkor ajánlom a kedvenc sorozatom,a Higurashi no Naku Koro Ni című animét,melynek már a második évadát nézem,és még most is nagyon tetszik! :)

Mindvégig nagyon feszült,a története remekül ki van dolgozva,felülmúlja a híres-hírhedt Fűrész részeket is.

A karakterek úgyszintén nagyon jól ki vannak dolgozva,és igazából rájuk épül az egész,úgyis nem mindenki az,akinek mutatja magát...

Nem árt nagyon odafigyelni,eléggé bonyolult,és összetett bűnügyi anime,nem kevés horror elemmel megspékelve.

A történet,amely egyben egy kedvcsináló is egyben,durván annyi,hogy:

Egy Maebara Keichii nevű fiú,aki egy eldugott kis faluba,Hinamizawa-ba költözik. Egy faluba,melynek védőszentje Oyashiro-sama,akinek van egy átka,mely szerint minden évben,a Watanagashi éjszakáján egy személy eltűnik,egy másik pedig meghal. Ez elégtétel,ugyanis volt egy gátépítés,melyről Keichii hiába kérdezősködik,az újdonsült barátai tagadnak mindent,és váratlanul őrült gyilkosokká válnak,ha szorul a hurok,vagy.

Nos,durván ez lenne a történet,rengeteget lehetne írni róla,mondanivalója is van.


Mikor először láttam,teljes káosz volt az egész,semmit sem értettem,de aztán egyre inkább összeállt a kép,de ahhoz,hogy teljesen megértsd,meg kell nézni a második évadot is,a Higurashi no Naku Koro Ni Kai-t.


Nagyon feszült,mindvégig izgalmas,és meglehetősen idegőrlő,brutális és felzaklató anime,szóval megtekintését csak erős idegzetűeknek ajánlom!


14/F

2012. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Inkább filmekre lennék kiváncsi, de nembaj h leirtad..:)

Amugy nézelődtem és elkezdtem letölteni A rejtélyek háza c. filmet. Erről mi a véleményetek? :))

Ja és köszi nektek :))

2012. márc. 12. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudod mit hagysz ki! :)

http://www.youtube.com/watch?v=xiw4FVNybYA

2012. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó ház balra

Az apokalipszis lovasai

Hívatlan vendég

Hívatlanok

Bedrótozva

2012. márc. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!