Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van ez? Mit csináljak,...

Miért van ez? Mit csináljak, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Szóval letöltöttem egy filmet az eredeti nyelvén, mivel nincs szinkronosan. Letöltöttem hozzá feliratot is, de el van csúszva, később írja ki a szöveget, mint kéne. Letöltöttem mégegyszer a filmet máshonnan, plusz még két feliratot hozzá, de akárhogy kombináltam, sehogy nem volt jó a felirat. Nem jókor írja ki a szöveget. Előre is köszönöm a segítséget.
2012. márc. 11. 18:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha valami nem megy, nyugodtan írj privátba.
2012. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, stimmel, megtaláltam minden gombot, amit írsz és megtudnám csinálni, de nem tudom beállítani, hogy jó legyen a felirat. Van, amikor csak egy nagyon kicsivel csúszik el, de úgy még mindig nem nézhető. Ha meg eggyel visszább vagy előrébb állítom, akkor már megint nem jó. Nem értem. Egyik felirattal sem. Sajna nem tudom értelmesebben leírni. Azért köszönöm a segítségedet!
2012. márc. 15. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!