Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van ez? Mit csináljak,...

Miért van ez? Mit csináljak, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Szóval letöltöttem egy filmet az eredeti nyelvén, mivel nincs szinkronosan. Letöltöttem hozzá feliratot is, de el van csúszva, később írja ki a szöveget, mint kéne. Letöltöttem mégegyszer a filmet máshonnan, plusz még két feliratot hozzá, de akárhogy kombináltam, sehogy nem volt jó a felirat. Nem jókor írja ki a szöveget. Előre is köszönöm a segítséget.
2012. márc. 11. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan a felirat, az egy adott kiadáshoz készül, és ezet a videót kell megkeresni hozzá. Például DVDrip felirathoz dvdrip videó kell, ezek vannak úgy időzítve hogy ne legyen csúszás.


Ha nem találsz a felirathoz megfelelő verziót, akkor a VLC-ben van lehetőség a felirat megjelenését időben módosítani. Ezt az eszközök/sávszinkronizálás alatt találod.

2012. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de stimmelnek a feliratok, BDRip a felirat és a film is. Bár én nem értek ezekhez a Rip cuccokhoz. Akkor majd megpróbálom VLC-vel.
2012. márc. 11. 20:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Tegnap futottam bele egy ilyen problémába, a KMPlayerrel oldottam meg. A módosítást ott el is lehet menteni. SMI fájlt hoz létre.
2012. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És hogyan? Mert nekem KM player van a gépemen, csak nem tudok ilyen trükköket. És akkor nem kéne a vlc-t letölteni.
2012. márc. 12. 06:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Jobb egérgomb/feliratok - a megnyíló almenüben mindent megtalálsz.
2012. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Természetesen a film lejátszása közben.
2012. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi mindkettőtöknek. :)
2012. márc. 12. 16:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Szívesen
2012. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam ezt a felirat újraszinkronizálása gombot, de egyszerűen nem bírom beállítani úgy, hogy jó legyen, mindig később írja ki a szöveget. Elég béna vagyok, szóval feladom.
2012. márc. 15. 12:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem kell tőle félni. Leírom részletesebben:

Jobb egér / feliratok

feliratok újraszinkronizálása. Itt 0,5 - 5 másodpercekkel tudod előre-hátra léptetni a feliratot. Neked a - előjelű lehetőségekből kell választanod.

Ha már stimmel,

Feliratok / egyesítés-mentés.

módosított felirat szinkronizáció mentése.

Ekkor hoz létre egy SMI fájlt. Utána ezzel húzd egy mappába a filmet, az eredeti srt fájl ne legyen ott. Legjobb, ha egy új mappát hozol létre Fontos, hogy a film és a felirat fájl neve pontosan egyezzen. Ha nem, akkor nevezd át, a kiterjesztés kivételével. Szóköz, ékezet is számít.

2012. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!