Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A SUPERNATURAL jó sorozat?...

A SUPERNATURAL jó sorozat? Érdemes belekezdenem?

Figyelt kérdés
supernatural,

2012. márc. 4. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyha bírod a természetfeletti akció filmeket akkor érdemes nézni.
2012. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, érdemes. annyira fog tetszeni h darálni fogod :))
2012. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is tetszett ugy az elso 3 evad,aztutan mar egy kicsit ''sok'' lett,nagyon elvittek a vonlalat,nem olyan volt mint az elejen.
2012. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Naná, hogy! De csak ha nem parázol a horrortól, szerintem nem vészes, de sok ismerősöm szerint az első évadok elég parások! Én mindenesetre nagyon imádom, és ha nem lenne fikció, akár igaz is lehetne, mert nagyon jól kidolgozták a lényeket a mitológiák, meg hitek stb. alapján :D

Én ajánlom neked, az egyik legjobb sorozat, amit valaha láttam :)

2012. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg sorozatot néztem már végig, de ez a KEDVENCEM! Én nem értek egyet azokkal, akik a későbbi évadokat nem szeretik, mert a bibliai vonások megjelenése még inkább érdekesebbé tette a sorozatot (ettől nem kell megijedni, néhány bibliai vonás van benne az apokalipszis témakörrel kapcsolatban, amik hozzájárulnak a műveltséghez). Egyszerűen ZSENIÁLIS! Rengeteg érdekes, tökéletesen kidolgozott karakter van benne... pár részt mindenképp érdekes megnézni belőle, mielőtt lemondanál róla/függővé lennél, mert ebben a sorozatban sokkal több van, mint első ránézésre tűnik. Komplex sztori, tökéletes szereplőkkel és akár valósághűnek tűnő eseményekkel!
2012. jún. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!