Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Supernatural-hoz, the walking...

Supernatural-hoz, the walking dead-hoz hasonló sorozatok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát kevés van.

Esetleg Szellemekkel suttogó, de az ha jól tudom csak valami nyálas szar.

Médium.

Harper's Island (ez mondjuk semmiben se hasonlít egyikhez se, semmi szuperfeletti erő, csak ez is horror-sorozat).

True Blood, ebbe vámpírok vannak főleg és egyéb természetfeletti dolgok (viszont azok csak később tűnnek fel, 2. évadban asszem)

The Vampire Diaries, True Blood nyálasabb kiadásban, de úgy tudom még így is jobb, mint pl. egy Twilight.


Plusz van pár hasonló, mármint az alap felállás hasonló, de mégis teljesen más:

- Fringe

- X-akták

- Blood Ties

- Torchwood

- Moonlight

- Doctor Who

- Reaper


De ha megmondod, hogy pontosan miben is hasonlítson a sorozat a Supnat-hoz vagy TWD-hez, akkor még sorolhatok, mert ezek kb annyiban hasonlítottak, hogy természetfeletti lények vannak benne.

2012. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az American Horror Story-t még megpróbálhatod. Egy évad ment le, és viszonylag kerek a vége.
2012. febr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kihagytam a kérdésből a Spartacus-t.

Az tetszik bennük hogy nem rejtik el a vért, a szörnyeket, a szexet, káromkodást...stb. tisztán mutatja a saját világukat/világunkat, annak brutalitásával együtt. nem tudom érthető-e :D

2012. febr. 11. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit írtál, olyan sorozatot csak kábeles csatornán (HBO, Starz, Showtime, stb) találhatsz, országos csatornákon csak Barátok Közt szintű valamik mennek.


- Game of Thrones

- Boardwalk Empire

- True Blood


Vígjáték:

- Eastbound & Down

- Entourage

- Californication


Spartacus-hoz egyik sem hasonlít, de nincs is hozzá hasonló sorozat.

Csak ezekben nem fosnak kemény nyelvezetet használni, meztelenkedés/szexjelenetekkel teletömni, stb.


De amúgy Spartacus mindenféle módon egyedi, sajnos nincs hozzá hasonló sorozat.

2012. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Game of Thronest kezdd el nézni szerintem, mindjárt jön a 2. évad, nagyon nagy sorozat, imdb-n asszem all-time 3.
2012. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az első évadhoz képest a második semmit nem ér....
2012. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!