Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik a legjobb sorozatok...

Mik a legjobb sorozatok mostanság? Tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy sajnos nem bírom annyira a durvább dolgokat :( pedig tudom, hogy ezáltal a legjobb sorozatokról maradok le, pl: Trónok Harca, Dexter, True Blood, Odaát, akkor anno a Sopranos, stb...

Ettől eltekintve mondanátok olyan sorozatokat, ami izgalmas, megdöbbentő fordulatok vannak benne és nem lehet abbahagyni?

kicsit unom már a Himym-et, Agymenőket, stb...kellene valami izgalmasabb :)


köszi!


2012. febr. 26. 21:34
1 2
 11/14 anonim válasza:
Skins
2012. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Már régi a kérdés, de sorozatot mindig nézünk, nem? :) Szóval, az én jelenlegi kedvenceim kétségkívül a Person of Interest, Strike Back-mindkettő akció sorozat és nem lehet náluk akció dúsabb sorozatot találni, mert ezek nem csak "akció" sorozatok, ezekben ténylegesen minden részben szétlőnek vagy vernek mindenkit, de van még a Spartacus, aminek az utolsó évada nemsokára megérkezik, Falling Skies-a kedvenc sci-fim most, valami kellett a Stargate elvonási tünetek miatt, de ez is nagyon király főleg a 2. évad befejezése :D Ja, és persze Dexter, ami örök favorit lesz, de a 8. évadra még elég sokat kell várni.
2013. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
-
2016. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szerintem jó sorozat még a Lángoló Chicago és ennek a crossover sorozatai (Bűnös Chicago, Chicago MED)

Romantikus: Kuzey Güney-Tűz és Víz

Amit a szív diktál

2018. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!