Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » VV Attila vs VV Csaba vs VV...

VV Attila vs VV Csaba vs VV Seherezádé?

Figyelt kérdés

Szerintetek ki nyeri a játékot? Vagy legalábbis ki kéne?


Akit szeretnék: VV Csabi

Aki megnyeri: VV Attila



2012. febr. 25. 08:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Attila , pont azért fog nyerni amiért még anno Alekosz is nyert.. ő szórakoztat a legjobban .. bárhogy köcsögözik akkoris mindenki tudja h szórakoztatásban mérföldekkel volt seri és a csaba elött!!
2012. febr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

sztem meg most Csaba nyer

bár egyiküket se szeretem


de valóban ha azt nézzük h ki vitte a hátán a játékot

az Attila volna

2012. febr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Remélem Csaba.
2012. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Attila és Csaba mellett is vannak érvek. Attila jobban megérdemelné, mert ő volt érdekes, körülötte sokkal inkább történtek olyan események, amiket képernyőre érdemesnek találtak a szerkesztők. Több nézőt vonzott, így a csatornának az ő személye jobb befektetés volt. Semmi bajom Csabával, de lássuk be: összeraktak volna tíz-tizenkét Csabát, akkor fele ekkora sem lett volna a nézettség.
2012. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha azt nézzük ki az, aki miatt volt mit nézni az 5 (6) hónap alatt, akkor az Attila.


A konfliktusok, a poénok, a legnagyobb érzelmi viharok valahogy mindig vele voltak kapcsolatosak..


szóval nyerjen ő


Csaba az, akivel a kinti életben is könnyű lenne kijönni, ezért szimpatikus. Nem különc.

De magához a játékhoz nem tett hozzá sokat..



bár igazából ha belegondolok h 12 millió Ft, autó, lakás, luxusutazás..*-*

Egyik se érdemli..

De mivel valakinek nyerni kell.

2012. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én úgy tartom máig is, hogy úgy Alekoszban, mint Attilában SEMMI szórakoztató sincs.

Például Jerzy szórakoztatóbb volt. Alekosz meg azzal az egyszerű képpel meg... nemtom. Úgy, én nem tartom őt viccesnek. Aki a villa szórakoztatója volt, az Cristofel.

2012. febr. 25. 12:34
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én Alekoszt akkoriban bírtam, csak ne jött volna ki a villából! Ebből is látszik, hogy egy ilyen cirkuszban jó, de a való életben szánalmas.

Christofellel nekem az a bajom, hogy van az a szintű ostobaság, ami engem idegesít. Ő elérte azt a szintet. Pontosabban fogalmazva: nem érte el azt a szintet, hogy ne idegesítsen.

2012. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

azért Attila jobb egy fokkal Alekosznál


Jerzy????


ha nem jött volna össze Gigivel nem is emlékeznék rá

2012. febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Jerzy az egy rossz b**i volt kb. 100 szóból álló szókinccsel, nulla személyiséggel Alekosz pedig művelt, humoros és szórakoztató. Úgyhogy szerintem az igazságos volt...
2012. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Alekosz nem volt művelt

csak okoskodó

ennek ellenére ő érdemelte h nyerjen

2012. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!