Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik film lehet?

Ez melyik film lehet?

Figyelt kérdés

Már elég régen láttam,sajnos nem sok mindenre emlékszem belőle.

Arról szól,hogy pár embert (kb 8) egy szigetre szállítanak,azt hiszem úgy tudják,valami játékon vesznek részt,de már ez se biztos. Az erdőben különböző helyszínek vannak berendezve (azt hiszem van egy kórterem),ami egy-egy emberhez fűződik. A lényeg az,hogy ezek az emberek kapcsolatba kerültek 1 emberrel,aki valamiért neheztel rájuk,ezért hívta őket a szigetre,hogy bosszút álljon rajtuk.

Bár már abban se vagyok biztos,hogy sziget volt vagy csak egy erdő. A lényeg az,hogy ezek az emberek mind kapcsolatba kerültek 1 emberrel. (Ez biztos nem a fűrész,halálos kitérő, stb)

Televízióban láttam.

Nagyon,nagyon,nagyon szépen köszönöm,ha valaki ilyen kevés info alapján tud nekem segíteni :)


2012. febr. 24. 16:44
 1/5 anonim válasza:
nem a Gyilkos Agyára gondolsz?
2012. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
(ez a film cime: A Gyilkos Agya"
2012. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem,sajnos nem az,de nagyon hasonlít rá. Régebbi film volt. De ennek ellenére köszönöm szépen a válaszod,ment érte a zöld kezecske,mert ezt tuti megfogom nézni,jó filmnek tűnik. Még nem hallottam róla ezelőtt.
2012. febr. 25. 19:55
 4/5 anonim válasza:
Hát sajnálom:/ ha rájössz, hogy melyik folm az, akkor leírod? kíváncsi lettem rá.
2012. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Deadly games /halálos játékok//1991/
2020. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!