Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fűrész II. n-nek a végén...

A Fűrész II. n-nek a végén hogy lehetett a "széfben" gyerek, ha közben a házban is bent volt?

Figyelt kérdés
Most néztem meg a Fűrész második részét és meg kell mondanom nagyon tetszett. Jobb volt mint az első. A sztorit értem, tetszett a fordulat a végén, csak egy dologra nem derült fény előttem. A srác, ha végig be volt zárva abba a széfbe ami a végén kinyílt, akkor hogy lehet, hogy közben a mérgezett levegőjű házban is bent volt?
2012. febr. 24. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyhogy amit láttál az egész felvételről ment.. a gyerek volt ott a végén ennyi.
2012. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a zsaruk bemérték, hogy honnan jött a videó, amit a monitorokon néztek, akkor elmenetek abba az épületbe, és ott kiderült, hogy az egész felvételről ment. Tehát a fiú végig a széfben volt, amíg az apja és a többi rendőr próbálta kideríteni, hogy melyik épületbe zajlik a játék. Vagyis előre felvették a játékot, és azt videóról látták a rendőrök. Így emlékszem.
2012. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem! Tehát a játék ugyan így lezajlott a sráccal, csak hamarabb. Az öreg faszi, meg mivel úgy is meghal, ezért úgy tervezte az egészet hogy a zsaruk megtalálják!

Sokkal jobban tetszett mint az első rész, bár az sem volt semmi. Óriási az egésznek az alaptörténete, meg csak a 2résznek a története is.

Folytatom tovább, remélem a többi rész is megüti legalább ezt a szintet!

Köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 24. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!