Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Slayers című animét folytatn...

A Slayers című animét folytatni fogják?

Figyelt kérdés
Ugye igen? :D
2012. febr. 19. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Slayers-nek 5évada van a sima,NEXT,TRY,REVOLUTION, és az EVOLUTION - R ezenkivül 7 special/OVA/movie van

Special Slayers - The Motion Picture

Slayers Excellent

Slayers The Book of Spells

Slayers Premium

Slayers Gorgeous

Slayers Return

Slayers Great

2012. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de hogy ezeken kivül lessz e még valami az jó kérdés én személy szerint örülnék még folytatásnak
2012. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod és én is nagyon örülnék a folytatásnak :)
2012. febr. 26. 10:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Hivatalosan 5 külön sorozat van.

* Slayers

* Slayers: Next

* Slayers: Try

* Slayers: Revolution

* Slayers: Evolution-Revolution

Az "évad" szavunk többnyire nem alkalmazható az animékre. Ami új címet és előlről kezdődő epizódszámlálást kap, az már nem ugyanaz a sorozat. (Folytatás, de új sorozatban.)

Én csak azt nem értem, hogy az Evolution-R. szezon története miért lett különválasztva a Revótól. Ez lehetett volna a Revolution második évadja. (Ezen kívül külön sorozatok vannak. Főleg azért, mert a Try után 10 év telt el)

A Revolution csak 10 éves jubileum miatt készült el, és KB bukás volt. További szériák nincsenek tervezve.

2012. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!