Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 18 éves fiú vagyok.1.5 éves...

18 éves fiú vagyok.1.5 éves elkezdtem nosztalgiából meséket nézni amiket szerettem kicsiként, de most nem tudok leállni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

szóval 10 éves koromig néztem meséket, aztán eldontottem nagyfiú leszek és abbahagyom, mert nem akartam gyerek lenni. aztán másfél éve nosztalgiázni akartam mert megláttam egyik nagyon szeretett mesémet a torrent lapomra feltöltve, leszedtem, megnéztem, és azóta folyamatosan többet és többet nézek. és nem tudok megállni. m

ár ott tartok hogy az ilyen kíni meséket is szeretem, és nézem. A barátomat nem zavarja (16) (igen Meleg vagyok), szerinte aranyos, de én rosszul érzem magamat miatta. hogy tudnék leállni?


18F



2012. febr. 16. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ebben semmi rossz nincsen, ettől nem fejlődsz vissza szellemileg vagy ilyesmi. Én 26 éves vagyok, és én is szeretem a meséket.
2012. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok és nemrég kezdtem el újra a Pokémont. Hogy mit tegyél? Élvezd :D
2012. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!