Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nos elég régen adtak egy...

Nos elég régen adtak egy fantasy sorozatot amit eléggé szerettem, de nem tudom sajnos a címét. Lejjebb leírom miről szólt. Remélem emlékszik rá valaki (? )

Figyelt kérdés

Először is : inkább gyerekeknek és fiataloknak szólt. Azt hiszem hétvégenként meg a tvbe de nem vagyok ebben nem vagyok biztos.

Történet : Volt egy srác aki átkerül egy másik világba valamilyen úton módon. Azt hiszem nem juthat haza és arról is szól a történet, hogy hazataláljon. Utazik majd vele egy lány is és egy "szörny". Egy űrhajó szerű járművel utaznak csak azt hiszem úgy működött, hogy eltűnt és megjelent egy másik helyen. Annyi rémlik még, hogy a srác egyik keze különféle fegyverekké tudott átalakulni és úgy harcolt. A csaj meg ügyes harcos volt és így harcoltak egy gonosz ellen. Mert valamiért el akarta mindenki kapni őket. A történet nagyon jó volt, de a megvalósítás kicsit gagyi.

Aztán még talán ez segíthet : a srácnak szőkés haja volt, a csajnak meg azt hiszem hosszú göndör.

Bármi ami beugrik vagy rémlik róla létszi írjátok le, hátha valakinek pont arról jut valami eszébe :D


2011. jún. 9. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Egek! Tudom mi ez, de címe nem ugrik be, hétvégenként délelőtt szokott menni!
2011. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen :) És azt hiszem RTL-en. De később elkezdték adni egy másik csatornán is...talán Viasat6-on de ott nem tudtam követni és még csak le se adták végig szerintem.
2011. jún. 11. 01:02
 3/6 anonim ***** válasza:
"Történet : Volt egy srác aki átkerül egy másik világba valamilyen úton módon. Azt hiszem nem juthat haza és arról is szól a történet, hogy hazataláljon." Nekem erről a végtelen történet jutott eszembe, de tuti nem arra gondoltál, mivel az nem sorozat. :D
2012. jan. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is emlékszek rá.. a srác apja is benne volt, akit a naplója alapján kerestek. A csaj sötét bőrű volt és legtöbbször verekedett (karatézott vagy mi).. karakterek neveire nem emlékszik senki? Úgy lehet, hogy jutnánk valamire. =)
2012. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem a Végtelen történet az :)

Sajnos nem emlékszem nevekre :( Viszont még egy kis infó. Volt egy nagy szörny, aki a főgonosz szolgája volt és folyton üldözte őket.

2012. jan. 17. 04:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Emberek!!!!közel 9 év után jelentkezem.... remélem másnak is örömöt hoz a válaszom: Galidor a címe!!
2020. ápr. 21. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!